Українські борці на поясах привезли 14 медалей ЧЄ

riabchyn_1У місті Паланга (Литва) завершився фестиваль традиційних видів боротьби, що проводився під егідою FILA, в рамках якого відбувся і черговий чемпіонат Європи з боротьби на поясах «Алиш». Українські борці виступили на континентальній першості традиційно добре, поповнивши національну скарбничку  14-ма медалями різного ґатунку.

Так, у чоловіків перші сходинки турніру посіли: Леонід Рябчун (в.к. – 90 кг), Валерій Комар (в.к. – 100 кг) та Андрій Нікітченко (в.к. — +100 кг).

Срібні медалі в Україну привезли Ярослав Мосіндз (в.к. – 60 кг), Костянтин Тарасов (в.к. -70 кг), Максим Чушко (в.к. – 80 кг) та Андрій Нікітченко (в.к. — ABS)

Бронза ЧЄ у Рустама Мустафаєва (в.к. – 60 кг), Юрія Сірого (в.к. – 80 кг), Романа Димиденка (в.к. – 90 кг), Кирила Сорокотяги (в.к. – 100 кг) та Костянтина Коптєва (в.к. — ABS).

У жінок відзначилися: «золотом» — Марина Чернишова, «бронзою» — Вікторія Сукретна.

«Кожна з країн-учасниць виставила на цей чемпіонат своїх кращих борців і наша команда, як на мене, достойно виступила на ньому, продемонструвавши повну готовність до Універсіади, котра відбудеться влітку цього року у Казані», — прокоментував виступ українців капітан збірної Леонід Рябчун.

{social}

{iarelatednews articleid=»1282,1216,977″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *