Українські борці завоювали 5 золотих нагород на Чемпіонаті Європи

IMG_2177У місті Паланга (Литва) Завершився Чемпіонат Європи з боротьби на поясах Алиш. Україна не залишилась осторонь такого змагання та була гідно представлена фаворитом першості Європи — збірною командою з боротьби на поясах Алиш, під головуванням заслуженого тренера України, судді міжнародної класу, Президента Всеукраїнської федерації поясних видів боротьби Дмитра Миколайовича Лахна. 

Як зауважив радник Президента Всеукраїнської федерації поясних видів боротьби Максим Олегович Ярина: «Поточний змагальний рік для Збірної команди України з боротьби на поясах Алиш не виявився винятком. Четвертий рік поспіль ми утримуємо перше загальнокомандне місце на міжнародних першостях — Чемпіонатах Європи та Світу. В першу чергу хочу привітати спортсменів, які стали переможцями та призерами континентальної першості:

 — Чоловіки у наступних вагових категоріях:          

70 кг. — Костянтин Тарасов (1 місце), Рустам Мустафаев (2 місце);

90 кг. — Валерій Комар (1 місце), Леонід Рябчун (2 місце);

100 кг. — Андрій Куник (1 місце), Артем Яшан (2 місце).

— Жінки у наступних вагових категоріях:

63 кг. — Марина Чернушова (1 місце);

+63 кг. — Надія Герасименко (1 місце), Антоніна Хруленко (2 місце).

Завдяки патріотизму, наполегливій праці спортсменів та тренерів досягнуто такі вагомі результати. Особливо приємною є відзнака високого рівня підготовки спортсменів Збірної команди України видатним радянським борцем, триразовим олімпійським чемпіоном з боротьби, багаторазовим чемпіоном світу, Європи та СРСР, заслуженим майстром спорту СРСР Олександром Васильовичем Медведєм».

За підсумками Чемпіонату Європи з боротьби на поясах Алиш Збірна команда України виборола 5 золотих, 6 срібних та 6 бронзових нагород, а також додаткові ліцензії на участь у Чемпіонаті Світу з боротьби на поясах Алиш, який буде проведено з 14 вересня по 16 вересня 2012 року у місті Мінськ (Білорусь). 

{social}

{iarelatednews articleid=»977,390″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *