Українські боулдерингісти виграли Кубок Нідерландів 2017

 climbing_hollandchamp-2017У перший уїк-енд квітня місто Утрехт (Нідерланди) приймало фінальні змагання Кубку Нідерландів 2017 з боулдерингу (National Boulder Cup in Holland), в яких брали участь українські представники – Євгенія Казбекова з Дніпра та Сергій Топишко з Києва.

За підсумками змагань наші спортсмени посіли перше місце.

Як написала на своїй сторінці в соцмережі Євгенія Казбекова, «це гарний досвід» перед стартом Кубку світу з боулдерингу.

Відзначимо, за останні два місяці дніпровська скелелазка виграла змагання з боулдерінгу в Польщі – «Boulder Wars V» та Murall Challenge 2017, а також посіла сьоме місце у фіналі боулдерингових змагань Studio Bloc Masters 2017 в Німеччині. Тоді як Топишко, окрім успішного виступу в Нідерландах, зайняв 16-е місце на Studio Bloc Masters 2017.

Зазначимо, перший етап КС-2017 зі скелелазіння відбудеться в дисципліні «боулдеринг» в місті Майринґен (Швейцарія) з 7 по 8 квітня. Відомо, що від України братимуть участь новоспечені тріумфатори нідерландського Кубку. Попередньо на турнір заявилися майже 200 боулдерингістів з 35 країн. Додамо, що наступні два етапи КС-2017 в боулдерингу прийматиме Китай (квітень), четвертий етап проведуть в Японії (травень), потім настане час США та Індії (червень), а фінал прийматиме Німеччина (серпень).

Нагадаємо, спортивне скелелазіння стало одним з п’яти видів спорту, яке обрали до включення в програму літньої Олімпіади в Токіо (Японія). На початку цієї весни на Асамблеї Міжнародної федерації спортивного скелелазіння (IFSC) в Канаді узгодили концепцію формату змагань на Іграх-2020, а також за якими стартами відбиратимуться майбутні учасники ОІ.

Прес-служба Спортивного комітету України

 climbing_hollandchamp-2017_w

 climbing_hollandchamp-2017_m

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *