Українські гонщики виходять на штурм пустелі

abu-dhabi-desert-challenge-campУкраїнська команда «Sixt Ukraine» відправилася в Об’єднані Арабські Емірати для участі в другому етапі Кубку світу з ралі-рейдів Abu Dhabi Desert Challenge, який пройде 1-6-го квітня в пустелі Руб-ель-Халі. За оцінками організаторів в гонці візьмуть участь до 50 позашляховиків, 70 квадроциклів і мотоциклів.

Перед учасниками – одна з найскладніших пустель світу. Для порівняння, територія Руб-ель-Халі більша за територію України. Лідер української команди «Sixt Ukraine» Вадим Нестерчук вже втретє стартуватиме в цій гонці і розраховує посісти місце на подіумі.

«Я дуже позитивно ставлюся до цього марафону. Це складна і непередбачувана гонка. За пять спецділянок ми повинні будемо пройти близько півтори тисячі кілометрів винятково у пісках. Фактично це половина Дакара – причому не найлегша. Ми готові до цього і сподіваємося привезти в Україну гідний результат», – сказав Нестерчук.

На першому етапі Кубку світу – «Баха Італія 2012» – екіпаж Нестерчука фінішував 5-м у своєму класі Т2 і 22-м в абсолюті.

Там, на звивистих італійських дорогах, на яких кожен автомобіль здіймав справжні стовпи пилу, відзначився класним результатом інший український екіпаж: чемпіон України і Росії з ралі-рейдів Богдан Новицький фінішував третім в абсолютному заліку. Новообраний президент Автомобільної федерації України у цьому сезоні їздить з новим штурманом Юрієм Кондратьєвим, тож перші відрізки гонки спортсмени «звикали» один до одного. На фініші ж вдалося надолужити втрачене.

«Цього року ми зробимо ставку на міжнародні перегони, і в першу чергу – на Кубок світу з ралі-рейдів, – розповів Богдан Новицький. – Впевнений, щойно наш екіпаж «притреться», ми зможемо претендувати на найвищі позиції». Щоправда, у стартовому протоколі Abu Dhabi Desert Challenge прізвища Новицького немає.

Натомість спробує підкорити пустелю ще один українець, екс-штурман Новицького Віталій Євтехов. Цього року дніпропетровський спортсмен їздить з російською ліцензією в екіпажі Володимира Васильєва. Початок у дуету склався якнайкраще – саме ці гонщики виграли італійську баху.

{social}

{iarelatednews articleid=»933,882,847,785″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *