Українські гонщики вирушили на «Шовковий шлях 2012»

autosport-rally-silkway7-го липня з Красної площі у Москві стартує престижна ралійна гонка «Шовковий шлях», яка пройде у сім етапів за маршрутом Москва-Геленджик. Перегони, які були засновані у 2009-му році для підтримки і пропаганди зимової Олімпіади-2014, традиційно збирають усіх іменитих і найсильніших рейдовиків. Їх уже встигли охрестити «Російським Дакаром».

Цього року у гонці змагатимуться спортсмени з 30-ти країн світу, які до 13-го липня мають подолати 3859 кілометрів дистанції. Українські екіпажі вже вирушили до Москви. Це чотири команди – «Ukraine Racing» (Богдан Новицький-Костянтин Мещеряков), «Auto-Life Racing Team» (Владислав Кущинський-Микола Литвинчук), «Team Ukraine Line» (Михайло Лисяк-Юрій Кондратьєв) і «Sixt Ukraine» (Вадим Нестерчук-Лоран Ліхтлейхтер).

«Успіх у гонці залежатиме від кожного члена команди. Ми розуміємо, що помилка одного з нас може коштувати участі у боротьбі за призові місця. Тому ми підійшли до змагань фізично, психологічно і технічно підготовленими, – розповів на прес-конференції перед від’їздом до Росії пілот команди «Ukraine Racing» Богдан Новицький, який був призером «Шовкового шляху 2009». – Звичайно, результат залежатиме і від удачі. Вона нам стала б у нагоді» .

«Те, що бачать глядачі (пілотів і штурманів з їх машинами у гонці) – це усього лише красива обкладинка товстої книги. Гонці передує робота багатьох людей, які, як окремі сторінки, роблять книгу товще і солідніше. Наш гоночний «Land Rover Defender» повністю зібраний в Україні. На гонці ми постараємося довести, що в Україні можуть робити якісні автомобілі для змагань», – відзначив пілот «Auto-Life Racing Team» Владислав Кущинський, для якого нинішній «Шовковий шлях» буде уже третім у кар’єрі.

«Коли говорять, що гонку виграє пілот, а програє штурман, це не зовсім відповідає дійсності. На результат працює уся команда. Хоча, насправді, ми їдемо на «Шовковий шлях» представляти не лише команди, але і країну. Окрім удачі і злагодженої роботи механіків, нам не завадить і підтримка з боку українських уболівальників», – підсумував гонщик «Team Ukraine Line» Михайло Лисяк.

Слідкувати за усіма перипетіями гонки можна буде на сайтах www.silkwayrally.com та www.offroadsport.com.ua. Також хід ралі-рейду висвітлюватимуть національні телеканали та радіостанції. 

{social}

{iarelatednews articleid=»933,882,785″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *