Українські гирьовики – другі на континенті

kettlebell_ukrteam_2016У Гдині (Польща) завершився чемпіонат Європи 2016 року з гирьового спорту серед дорослих та юніорів. З 24 країн-учасниць Україна посіла друге загальнокомандне місце в обох турнірах. Спортсмени «синьо-жовтої» збірної вибороли 25 нагород – 3 золотих, 15 срібних і 7 бронзових. І оновили два національних рекорди.

Чемпіонами Європи стали Леон Білицький (двоборство), Мар’яна Бортник (ривок, юніори), Андрій Лагуш (довгий цикл, юніори).

На другу сходинку призового подіуму в дисципліні «двоборство» піднялися Ігор Гавришко, Руслан Срібний, Олег Коломієць, Максим Канунніков. У відповідному розділі, але серед юніорів, срібло дісталося Леонові Білицькому, Геннадію Тимофєєву, Сергію Єрмоленку, Євгенію Колеснику. Павло Лепинський, Віталій Лебединець, Вячеслав Задорожний, Володимир Андрейчук та Сергій Кияшко відзначилися на другій сходинці в довгому циклі серед чоловіків, а Ярослав Ковальов і Руслан Момотов – в юніорах.

З бронзовою медаллю додому повертаються Мар’яна Бортник (ривок), Дмитро Назаренко, Андрій Лагуш (обидва – довгий цикл), Микола Ткаченко (двоборство), Євгеній Остапчук, Роман Мних (обидва – двоборство, юніори), Ольга Додух (ривок, юніори).

Вдалося українцям встановити нові всеукраїнські досягнення. Володарями рекорду України стали Ігор Гавришко, у ваговій категорії до 78 кг він набрав 212 балів, та Олег Коломієць – з сумою в 212.5 балів у 85 кг.

Щодо командних досягнень, то наші юніори та чоловіки продемонстрували ідентичний результат – друга позиція в естафетах.

Загалом у змаганнях брали участь майже 300 спортсменів.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *