Українські гирьовики – в трійці кращих на ЧС-2016

kettlebell_wc2016_aktobeЗ 26 по 30 жовтня 2016 року в Актобе (Казахстан) проходив Чемпіонат світу з гирьового спорту серед дорослих і юніорів. Відзначимо, що чоловіки та юніори визначали сильніших у двоборстві, довгому циклі та естафеті, тоді як жінки з юніорками змагалися лише в ривку.

Продемонструвати найкращий результат вдалося Олегу Коломійцю. Він став чемпіоном світу у вазі до 85 кг. Окрім того, Олег здобув бронзу в довгому циклі.

Тричі срібним призером ЧС-2016 є Леон Білицький. Спортсмен виборов титул віце-чемпіона світу серед юніорів у двоборстві й естафеті (понад 95 кг), а також у двоборстві в цій вазі серед дорослих.

Два срібла й одна бронза – такий здобуток Сергія Єрмоленка в юніорських змаганнях. У ваговій категорії 68 кг він був другим у двоборстві й естафеті та третім в довгому циклі.

З двома відзнаками Чемпіонату світу 2016 року повертаються Олександр Дзюба (78 кг), Ігор Гавришко (78 кг), Ярослав Сушко (95 кг), Єгор Бабак (95 кг) й Андрій Лагуш (понад 95 кг). В юніорах відзначилися Дзюба, бронза в довгому циклі та срібло в естафеті, та Сушко, срібло у двоборстві та естафеті. У дорослому турнірі двічі срібним призером став Ігор Гавришко – двоборство, естафета. А ось Бабаку з Лагушем вдалося підкорити п’єдестал пошани довгого циклу і там, і там: в юніорах Бабак взяв друге місце, а серед дорослих – третє, тоді як Лагуш став бронзовим призером обох турнірів.  

Покращити своє минулорічне досягнення вдалося Полміру Квіквініа. Бронзу-2015 у дорослому двоборстві в 95 кг він змінив на срібло-2016.

Окрім того, срібними призерами ЧС стали Віталій Білоус (двоборство, 73 кг) та Іван Макаренко (довгий цикл, 78 кг). На третю сходинку подіуму в довгому циклі піднялися Вячеслав Задорожній (63 кг), Сергій Кіяшко (68 кг) і Володимир Андрейчук (73 кг), а у двоборстві на цій позиції відзначилися Станіслав Клименко (63 кг) й Василь Пронтенко (68 кг).

У жіночому турнірі єдиною, хто фінішував з українок в призах, була Ольга Масловець. Вона отримала бронзу у ривку вагової категорії 78 кг.

Наші юніори та дорослі стали другими у світі в естафеті. Окрім вищевказаних спортсменів, в юніорській естафеті також змагався Михайло Тупиця (73 кг), а ось в дорослій підсилили команду Микола Гичка (73 кг), Михайло Доминюк (85 кг), Олексій Остапчук (95 кг), Тарас Панчук (понад 95 кг)

У загальнокомандному заліку збірна України посіла третє місце в дорослому та юніорському турнірах.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *