Українські юніори готуються до ЧЄ з боулінгу

bowling-Sydorenko-Yeromin-KucherenkoВідмінні результати демонструють українські боулери напередодні юнацького чемпіонату Європи, який 23-го березня стартує у Відні (Австрія). На 13-му міжнародному молодіжному турнірі у Голландії наші спортсмени вибороли дві медалі – срібну і бронзову.

Загалом на 24-х доріжках змагалися близько двох сотень учасників з 11-ти країн Європи. Україну представляли троє: Віктор Степаненко (АР Крим), Валентин Кучеренко (Київ) та Антон Єрьомін (Харків). Усі хлопці показали чудову гру, ще раз довівши, що тепер з Україною мають рахуватися на будь-якому турнірі з боулінгу.

Віктор Степаненко, який виступав у найсильнішій групі 1 (до 21-го року), класно відіграв кваліфікацію, з середнім показником 209 очок, але не зумів-таки вийти з півфіналу. Він завершив змагання на високому 12-му місці.

Антон Єрьомін і Валентин Кучеренко змагалися у групі 2. Обидва впевнено подолали кваліфікацію, не скинули обертів у півфіналі і пробилися до заповітної фінальної шістки. Там, буквально чіпляючись за кожну кеглю, українці зуміли пробитися на п’єдестал: Єрьомін, дебютант турніру, завершив змагання на другому місці, Кучеренко ж став третім. 

{social}

{iarelatednews articleid=»1333,1301,1080″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *