Українські катисти в призах на ЧЄ-2017 (WKO)

 wko_shinkyokushinkai_eurochamp-2017Цього уїк-енду в місті Роскілле (Данія) розіграли нагороди континентальної першості 2017 з кіокушинкай карате (WKO) у фул-контакті. Спортсмени боролися у розділах «ката» і «куміте». Збірна України повертається з двома відзнаками.

Срібну нагороду до нашої скарбнички поклала Наталія Кочеткова. Вона стала віце-чемпіонкою Європи в жіночому турнірі «ката». Кращою за нашу представницю стала лише бельгійка Ен Дрісенс. Також на п’єдесталі пошани опинилися Діана Мачуте з Литви і Алісія Едін зі Швеції – в обох бронза.

Відзначилися ми в призах і в чоловічому ката. Олег Король виборов бронзову медаль, розділивши третій рядок з угорцем Тотом Аттіла. У фіналі боролися представники польської школи кіокушинкай: Конрад Козубовські виявився сильнішим за Філіпа Шеллера.

Окрім того, були розіграні нагороди ЧЄ-2017 в куміте: у чоловічому турнірі – в 65 кг, 75 кг, 85 кг та понад 85 кг, а в жіночому – в 50 кг, 55 кг, 60 кг, понад 65 кг. Проте на призовому подіуму без наших.

Нагадаємо, що стиль «кіокушинкай карате» був представлений на останніх Всеукраїнських іграх єдиноборств і двобій видався видовищним.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *