Українські кікбоксери готуються битися за ліцензії на Всесвітні ігри

kickboxing-championat-ukrainy-full-contactБровари прийняли учасників другої частини чемпіонату України з кікбоксингу (розділи фул-контакт, лоу-кік, К-1) серед дорослих. За результатами змагань було сформовано збірну України, яка восени візьме участь в чемпіонаті Європи. Там будуть розігруватися ліцензії на Всесвітні ігри з єдиноборств (Росія, Санкт-Петербург, 2013 рік).

У другій частині чемпіонату України взяли участь близько 350 спортсменів (кікбоксери з Миколаївської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Сумської, Тернопільської, Херсонської, Хмельницької, Полтавської, Харківської, Львівської, Волинської, Київської областей, АР Крим і міста Києва).

Командні місця розподілилися наступним чином:

1 місце – Дніпровська область

2 місце – Донецька область

3 місце – АР Крим

В ліцензійних розділах у категоріях перемогли:

К-1, до 67 кг – Ігор Власенко (АР Крим);

К-1, до 75 кг – Олександр Медведєв (Дніпропетровська обл.);

К-1, до 81 кг – Дмитро Кирпань (Миколаївська обл.);

К-1, жінки, до 60 кг – Ольга Набієва (Донецька обл.);

Фул-контакт, до 63,5 кг – Костянтин Деморецький (Дніпропетровська обл.);

Фул-контакт, до71 кг – Роман Ширгер (Дніпропетровська обл.);

Фул-контакт, до 91 кг – Станіслав Кутін (Київська обл.);

Фул-контакт, жінки, до 60 кг – Ганна Ткаченко (Донецька обл.).

Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснювали Міністерство МОНмолодьспорту та Федерація кікбоксингу України «ВАКО». Безпосереднє проведення змагань покладалося на управління у справах молоді та спорту Київської області, Київську обласну федерацію кікбоксингу «ВАКО», головну суддівську колегію і ТОВ «Допінг».

ТОВ «Допінг» – єдина організація в Україні, яка з 2010-го року співпрацює з Національною федерацією кікбоксингу України за версією ВАКО, надаючи підтримку у проведенні заходів в любительському напрямку кікбоксингу.

Так само «Допінг» займається розвитком професійного напрямку кікбоксингу в Україні, проводячи рейтингові поєдинки, виявляючи сильних, талановитих спортсменів, які планують професійно займатися спортом і радувати любителів кікбоксингу яскравими, барвистими боями.

Засновниками ТОВ «Допінг» є провідні представники кікбоксингу в Україні – перший віце-президент Національної федерації кікбоксингу України ВАКО Ольга Павленко (дворазова чемпіонка світу з кікбоксингу, заслужений майстер спорту України, суддя міжнародної категорії) і президент федерації кікбоксингу Київської області Катерина Єгорова (майстер спорту міжнародного класу, суддя міжнародної категорії).

Вони є вихованками Національної федерації кікбоксингу України за версією ВАКО. Багато років провели у збірній України, захищаючи честь Батьківщини. У наш не простий час вони вирішили присвятити себе розвитку цього чудового виду спорту в Україні.

Девіз підприємства: «Спорт – наш допінг». Мета – залучити якомога більше дітей і молоді до занять спортом і здорового способу життя, тим самим відволікаючи їх від вулиці, шкідливих звичок. Виховати здорове і сильне покоління, яке уміє ставити цілі і досягати їх.

Ще одним постійним партнером у проведенні заходів з кікбоксингу є приватне підприємство «Приватна фірма «Чиж»». Організації цього року виповнюється 19 років. Напрям діяльності – виробництво програмного забезпечення (бухгалтерського, економічного, статистичного, автоматизація процесів підприємства, розробка сайтів і CRM систем).

Приватну фірму «Чиж» очолює талановита жінка, яка поєднує в собі якості твердого керівника, професійного програміста, гнучкого підприємця, захоплюється живописом; а з 1997 року є суддею національної категорії за версією ВАКО – Чернецька Тетяна.

Особливу підтримку підприємство надає дитячим змаганням. Наприклад, уже традиційному відкритому турніру «Кіммерія» серед юнаків і дівчат за версією. У 2012 він проходитиме 21-23 вересня у Феодосії. На змаганнях розігрується 1500 медалей.

{social}

{iarelatednews articleid=»1027″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *