Українські кікбоксери серед чемпіонів Balkan Open 2016

kickboxing_balkanopen2016Цього уїк-енду в Тесані (Боснія та Герцеговина) проходив Кубок Європи в розділі лоу-кік та Відкритий турнір з кікбоксингу Balkan Open 2016. За найвищі місця на змаганнях боролися двоє українців. Миколаївські кікбоксери Олександр Павлюк і Даниїл Казанцев досягли майже ідеального результату: 3 золотих і 1 срібної медалі на двох.

Непереможним дворазовим чемпіоном Balkan Open 2016 став Олександр Павлюк. Він виборов перші місця в обох розділах, в яких брав участь. У вазі до 81 кг Олександр святкував звитягу в розділах лоу-кік і К1 серед юніорів. В кожному з фіналів він зустрічався з господарем турніру.

Окрім того, Олександра визнали найкращим бійцем змагань в розділі К1.

Близьким до подібного результату був Даниїл Казанцев. У категорії до 60 кг юніорського турніру в боротьбі за золото в лоу-кік він зламав опір боснійського атлета, а ось в К1 поступився у фіналі сербському опонентові.

Обидва кікбоксери є вихованцями Дениса Озерова.

Загалом у міжнародному турнірі взяли участь майже 500 спортсменів, які представляли 85 клубів з 12 країн. До Боснії та Герцеговини приїхали кікбоксери з Австрії, Болгарії, Данії, Македонії, Сербії, Словенії, Угорщини, України, Хорватії, Чорногорії, Швеції.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *