Українські кікбоксери з нагородами повернулись з чемпіонату Європи

kick_newsНа чемпіонаті Європи з кікбоксингу «ВАКО», що днями завершився в іспанському Більбао, українські спортсмени здобули одну срібну та шість бронзових нагород. Нашу країну на континентальній першості представляли 9 кікбоксерів, всього ж в змаганнях взяли учать майже 500 спортсменів із 40 країн.

Отже, найкращий результат серед наших спортсменів показав харків’янин Артем Макогоненко, виборовши срібну нагороду в розділі «фул контакт» (вагова категорія -71 кг). У цьому ж розділі, проте в інших вагових категоріях, маємо три бронзи – дві у черкащан Івана Ткаченка та Ігоря Приходька (вагові категорії  +91 кг та -81 кг відповідно) та одна у Раміля Агабекова з Миколаєва (в.к. -60 кг).

Крім цього, бронзові нагороди у розділі «лоу-кік» здобули Едгар Саркісян з Харкова (в.к. -91 кг) та житомирянин Володимир Демчук (вагова категорія -67 кг).

За крок до нагород  зупинилися Юрій Зубчук, Анна Кирилюк (обоє в розділі «лоу-кік») та Артем Савенко («фул контакт») – всі вони посіли 4 місця у своїх вагових категоріях.

Наша збірна посіла 18 загальнокомандне місце. Беззаперечними лідерами змагань стали росіяни з 30 золотими, 8 срібними та 12 бронзовими нагородами. За ними ідуть французькі кікбоксери – 3 золотих, 3 срібних, 5 бронзових медалей. На третьому місці Італія, представники цієї країни тричі сходили на першу сходинку п’єдесталу, двічі на другу та дев’ять разів на третю.

{social}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *