Українські кікбоксери здобули перемогу на міжнародній зустрічі з польськими спортсменами!

На початку грудня в м. Рівне відбулась міжнародна зустріч з кікбоксингу WAKO між командами України та Польщі, повідомляє Федерація кікбоксингу України WAKO. Бої проводились у розділі К-1. В рамках кікбоксерського вечора було проведено п’ять профі-боїв, з яких чотири залишилися на користь українців.

Нокаутувати суперника зміг миколаївський боєць Дмитро Бєднін. Він влучив ногою по печінці Роджера Гарбачевськи, професійного чемпіона Польщі у формулі К-1.

Непростий двобій вийшов в Артура Закірка з Одеси, якому знадобився екстра-раунд, аби здолати бронзового призера Кубку Світу 2013 року та чемпіонату Польщі-2017 Марчіна Мазуркєвіча.

Перемогти за очками вдалося уроженцю Повлограду Олександру Українцю та ковельчанину Юрію Зубчуку. На долю Українця випав бій з титулованим польським бійцем Камілем Рощіньськи, за плечима якого, серед інших нагород, чемпіонський титул Польщі в лоу-кік 2017 та срібло чемпіонату Європи 2015 року. Перед Зубчуком стояло завдання зламати опір чемпіона світу-2005 й Європи-2006 Матеуша Кубішина.

Близьким до перемоги був п’ятий наш боєць Ілля Ткачук з Кривого Рогу. Але він поступився поляку Матеушу Раєвськи, віце-чемпіону світу 2010 і багаторазовому чемпіону Польщі.

Таким чином, зустріч закінчилася з рахунком 4:1 на користь збірної України.

Прес-служба Спортивного комітету України

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *