Українські рибалки – найкращі у світі!

fishing-wc2012-team-ukraine-winsЗбірна України виграла V чемпіонат світу з ловлі хижої риби спінінгом з човна, який відбувався в Херсоні на базі відпочинку «Дельта-Дніпра». Наші спортсмени ще раз довели свою майстерність і закріпили свої позиції у світовій рибальської еліті.

Три року тому збірна України вже виборювала титул чемпіона світу у цій дисципліні риболовного спорту, а у 2010-му українці завоювали срібні медалі, як в командному, так і в особистому заліку.

Нинішня перемога не була легкою, хоч змагання і проходили на добре знайомій акваторії. Організатори постаралися, щоб у жодної команди, яка незнайома з Дніпром, не було проблем – кожен човен виходив з єгерем, котрий бездоганно знає акваторію й особливості рибної ловлі у гирлі головної водної артерії України.

Після першого туру чемпіонату лідирувала команда Росії, далі йшли поляки, українці ж були третіми. Але другий етап змагань наші провели просто відмінно і вийшли на підсумкове перше місце. Друге і третє місця посіли відповідно команди Румунії і Латвії.

В особистому заліку (змагання дуетів) перемогли також українські рибалки – Дмитро Корзенков та Андрій Мельник.

{social}

{iarelatednews articleid=»1276,1114″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *