Українські самбістки стали третіми у загальнокомандному заліку ЧС-2017!

У Сочі відбувся чемпіонат світу серед чоловіків і жінок зі спортивного та бойового самбо, в якому взяли участь понад 500 спортсменів із близько 90 країн світу. Українська збірна завершила змагання за світову першість з 9 нагородами (1 золота, 2 срібних та 6 бронзових).

Особливо успішно виступила жіноча збірна України — в загальному заліку жіночих команд українки посіли третє загальнокомандне місце.

В перший день чемпіонату світу в російському Сочі на церемонії нагородження пролунав гімн України  — харків’янка Анастасія Шевченко (в.к. до 60 кг) виборола золоту медаль. Фінальний поєдинок між Шевченко й білоруською спортсменкою Катериною Прокопенко розвивався не дуже оптимістично для нашої представниці. Українка програвала за балами — 0:3. Але Анастасії вдався больовий прийом, який і вирішив долю протистояння. Як повідомляє прес-служба Федерації самбо України, в цьому році самбістка зібрала подвійний чемпіонський врожай, вигравши чемпіонати світу та Європи.

Загалом у перший же день збірна України зібрала п’ять нагород: срібло — в Анастасії Новікової (в.к. до 48 кг) та Андрія Кучеренка (в.к. до 57 кг, бойовий розділ), а бронза у Владислава Руднєва (в.к. до 74 кг, бойовий розділ) та Ігора Потєрі (в.к. до 100 кг, бойовий розділ).

Другого змагального дня збірна додала до свого активу ще одну медаль. Бронзову нагороду здобув Максим Риндовський (в.к. до 82 кг). На самому початку змагань з бойового самбо він поступився нинішньому чемпіону Сьо Йон Кон з Кореї, але потім успішно здобув третю за рангом призову медаль.

В останній день українці здобули три бронзові нагороди. Медалі вибороли представники спортивного самбо: у жінок – Катерина Москальова (в.к. до 68 кг), яка цього року виграла молодіжну першість Європи, а на дорослому рівні здобула бронзові нагороди чемпіонатів континенту й світу та Галина Тарасова (в.к. понад 80 кг), у чоловіків – Станіслав Бондаренко (в.к. понад 100 кг).

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *