Українські самбісти повернулися з чемпіонату Європи

sokolovskaya-borbaВчора в Бухаресті закінчився ХХХІ  чемпіонат Європи із самбо, змагання тривали три дні. Українці зуміли вибороти 14 нагород – 1 золоту, 1 срібну та 12 бронзових.

Свій виступ збірна України почала з однієї срібної та п’яти бронзових нагород. Найкращий результат тут показала Аліна Соколовська, саме вона посіла друге місце в категорії 48 кг. «Рядком нижче» в цей день розташувались  Тетяна Савенко (72 кг),  Кирило Мельниченко (68 кг), Іван Васильчук (90 кг), Едвард Маркарян (74 кг) та Євген Кикиш (100 кг). Едвард та Євген виступали у бойовому розділі, решта спортсменів – в спортивному.

На другий день змагань  українські спортсмени завоювали 5 бронзових нагород,  три у спортивному розділі, дві – в бойовому. Так, бронзовими призерами європейської  першості, відповідно, стали Аліна Бойкова (64 кг), Марина Прищепа (80 кг), Артур Саркісян (74 кг), Олексій Безотосний (62 кг) та Максим Риндовський (82 кг).

І нарешті, в останній день змагань ми отримали довгоочікуване золото, на найвищу сходинку п’єдесталу пошани зійшла Надія Герасименко (68 кг). Також в цей же день скарбничка нашої збірної поповнилася «бронзами» Разміка Тонояна (+100 кг, спортивне самбо) та  Валентина Молдавського (90 кг, бойове самбо).

{social}

{iarelatednews articleid=»1867,1847,1835″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *