Українські самбісти вибороли 26 нагород на юнацькому ЧЄ

sambo-youth-euro-2013У кіпрському Лімассолі відбулася першість Європи з боротьби самбо серед юнаків та юніорів. За медалі змагалися 233 спортсмена з 19-ти країн. Молоді українські самбісти у напруженій і складній боротьбі проявили себе з найкращого боку і посіли друге місце у медальному заліку. В активі нашої збірної 26 нагород – 6 золотих, 11 срібних і 9 бронзових.

Федерація самбо Кіпру, заснована лише 2 роки тому, провела турнір на досить високому організаційному рівні. Змагання проходили на найбільшій спортивній арені країни – стадіоні імені Спіроса Кіпріану. «Універсальний спортивний зал може прийняти змагання з найрізноманітніших видів спорту – від баскетболу і волейболу до боксу, гімнастики та важкої атлетики, – розповів президент Федерації самбо Кіпру Маріос Андреу. – Проводяться тут і концертно-розважальні заходи. Арена вміщує 6800 глядачів».

За словами пана Андреу, одним із найбільш складних моментів була проблема з доставкою та укладанням трьох борцівських килимів – адже ніколи раніше на острові в Середземному морі не проводилися змагання з самбо настільки високого рангу. Але усі питання були успішно вирішені. Подбали організатори і про культурну програму для гостей. Крім барвистої церемонії відкриття турніру, учасники чемпіонату змогли ближче познайомитися з кіпрською національною культурою, музикою та кухнею.

За таких умов українська команда порадувала уболівальників вдалим виступом У заліках дівчат, юніорів та юнаків наші самбісти посіли треті загальнокомандні місця, а юніорки у своїй віковій групі стали другими. Беззаперечним переможцем турніру традиційно стали росіяни: вони взяли 37 медалей, 17 з яких – золоті.

До медальної скарбнички збірної України свій вагомий внесок зробили:

— золото

Тетяна Радошинська (дівчата, до 52 кг), Вікторія Байдак (дівчата, до 56 кг), Юлія Кузьмяк (юніорки, до 48 кг), Анастасія Сапсай (юніорки, понад 80 кг), Сергій Звєрєв (юнаки, понад 87 кг), Роман Гончарук (юніори, понад 100 кг);

— срібло

Яна Цита (дівчата, до 48 кг), Ганна Александрова (юніорки, до 44 кг), Анастасія Новикова (юніорки, до 52 кг), Анастасія Шевченко (юніорки, до 60 кг), Ганна Грешкова (юніорки, до 68 кг), Олександр Медведєв (юнаки, до 60 кг), Дмитро Раскін (юнаки, до 65 кг), Денис Павлюков (юнаки, до 75 кг), Давид Херебава (юнаки, до 81 кг), Андрій Гордієнко (юніори, до 90 кг), Олексій Авдеєв (юніори, до 100 кг);

— бронза

Алла Дідик (дівчата, понад 75 кг), Наталія Ільків (юніорки, до 56 кг), Валерія Липовко (юніорки, до 64 кг), Максим Дудяк (юнаки, до 48 кг), Олексій Путилін (юнаки, до 56 кг), Мар’ян Мельничук (юніори, до 52 кг), Віталій Гонгало (юнаки, до 57 кг), Кирило Медведєв (юніори, до 68 кг), Сергій Попов (юніори, до 82 кг). 

{social}

{iarelatednews articleid=»1434,1388,1373″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *