Українські шашкісти серед кращих на ЧЄ в Туреччині

draught_baltazhi_eurochamp-2016Наприкінці жовтня в Ізмірі (Туреччина) завершився чемпіонат Європи з міжнародних шашок-100. В чоловічих змаганнях Україну представляли гросмейстери Юрій Анікєєв, Артем Іванов, Ігор Кірзнер та шахіст Василь Іванчук, тоді як в жіночому турнірі – Ольга Балтажи, Вікторія Мотричко, Юлія Макаренкова, Вікторія Бєлая і Дарина Мосієнко. Найкращий результат на рахунку двох лідерів збірної: Юрій Анікєєв та Ольга Балтажи зупинилися за крок до нагород.

Харківський міжнародний гросмейстер став четвертим у чоловіків. Лише одного балу не вистачило йому, аби стати чемпіоном Європи – в Анікєєва був найкращий коефіцієнт  серед трійки призерів.

Міжнародний гросмейстер з Івано-Франківська поступилася призовим місцем за коефіцієнтом, адже мала однакову кількість очок із срібним та бронзовим призерками.

У підсумку чемпіонами Європи стали російські спортсмени – Олексій Чижов і Айгуль Ідрісова.

Відзначимо, що за звання чемпіона Європи змагалися 61 учасник – 32 чоловіка та 29 жінок, які презентували 15 країн: Азербайджан, Білорусь, Болгарія, Грузія, Естонія, Латвія, Литва, Нідерланди, Німеччина, Польща, Росія, Словенія, Україна, Франція та Чеська Республіка.

Також у рамках Чемпіонату Європи пройшли турніри зі скороченої програми. У супер-бліці 2-е місце і срібну медаль завоював українець Юрій Анікєєв. В командному заліку чоловіча збірна України завоювала 3 місце в бліці, а жіноча – у швидких шашках.

Нагадаємо, на командному ЧЄ в Естонії на п’єдесталі пошани відзначилися обидві збірні України.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *