Українські сквошисти – непереможні на White Night Open 2016

squash_white_night_open_2016У Санкт-Петербурзі (Росія) завершився розіграш міжнародного турніру зі сквошу «White Night Open 2016». Українські спортсмени брали участь у всіх змаганнях турніру, однак найвищий результат вдалося продемонструвати в престижній категорії Elite серед чоловіків.

В категорії Elite Men від України виступали п’ять гравців, двоє з яких – члени збірної Костянтин Рибальченко та Валерій Федорук. Саме вони у підсумку розіграли між собою золото турніру. Протягом чотирьох партій тривав бій за звання чемпіона White Night Open 2016, переможцем з якого вийшов Федорук – 3:1 (5-11, 11-8, 11-6, 11-5).

В Elite у жінок від України виступала Ганна Гусейнова. Вже на старті її спіткав програш, тому далі вона вела боротьбу за 9-16 місця. Як підсумок, Гусейнова посіла 11-й рядок.

В змаганнях аматорів найкращий результат у наших гравців – 15-е місце Олега Гріцини. Він розпочав боротьбу перемогою в першому раунді над господарем кортів, однак потім, програвши вихід у чвертьфінал, був вимушений боротися лише за 9-16 позиції.

Відзначимо, на турнірі в Пітері змагалися понад 200 гравців, які презентували 16 країн: Бельгію, Білорусь, Єгипет, Ізраїль, Латвію, Молдову, Нідерланди, Німеччину, Перу, Росію, Сербію, Уельс, Україну, Фінляндію, Францію, Швейцарію.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *