Українські сквошисти вдало виступили на відкритому чемпіонаті Франції

ysenko_В Ліллі завершився відкритий юніорський чемпіонат Франції зі сквошу і одна із нагород турніру дісталась українським сквошистам.

Вже звично, що у віковій категорії GU15 одна зі сходинок п’єдесталу пошани дісталась українці. Надія Усенко легко пройшла всі стадії турніру і лише у фіналі поступилася Енгі Хамоуде з Єгипту. При чому програвши два стартових гейми Надія згодом змогла перехопити ініціативу, зрівняла рахунок і доля цієї золотої медалі вирішувалась аж у п’ятому геймі. Тут сильнішою все-таки була суперниця українки. Щодо Аліни Бушми, то вона також без особливих проблем дійшла до півфіналу, де її суперницею стала все та ж Хамоуда. Проте через травму коліна Аліна змушена була відмовитися від матчу за третє місце, яке автоматично дісталось Каріні Тимі з Англії.

В категорії BU17 досить непогано виступив Михайло Соричев. Нехай у другому раунді він вибув з гонки за медалі, проте наступні дві перемоги дозволили йому залишитися в топ-20. Михайло міг би поборотися і за 17 місце, проте тут на його шляху став Еуженіо Чіполлетта, який не дивлячись на те, що був сіяним, примудрився з якоїсь причини оступитися ще в 1/16 фіналу і в матчах за 17-32 місця вважався беззаперечним фаворитом. Навіть при цьому Соричев показав хорошу гру і мало не «взяв» матч, змагаючись з італійцем протягом п’яти довгих геймів.

Прес-служба ФСУ

{iarelatednews articleid=»1846,1358″}

{social}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *