Українські спортсмени відзначилися на офіційних змаганнях в Іспанії

cambrils-europe2014Нещодавно українські спортсмени виграли дві бронзи на офіційних змаганнях, що відбулися в Іспанії (м. Камбріліс).

Спортсмени київського клубу «Юнік-Денс» Дмитро Черней – Юлія Лісовська (тренер Давид Мхітарян) посіли третє місце на Чемпіонаті Європи серед молоді (латина). Всього у змаганнях взяли участь 56 пар з 31 країни Європи.  Для Дмитра та Юлії ці змагання стали дебютними в якості представників України на офіційних змаганнях і їх виступ в Камбрілісі є достатньо впевненим, а результат більш ніж вдалим. Сьогодні Дмитро та Юлія займають третє місце у рейтингу WDSF у своїй віковій категорії.

Як прокоментували спортсмени свій виступ одразу після змагань: «Відправна точка є дуже вдалою, сподіваємось, що далі буде тільки краще, це є великою честю представляти Україну на Чемпіонаті Європи!». Окремо спортсмени подякували тренерам, вболівальникам і головне батькам за підтримку.  
10-11 травня в рамках турніру «Кубок Юнік-Денса 2014» братимуть участь у Чемпіонаті України, де будуть боротися за право представляти Україну на Чемпіонаті Світу серед молоді (латина), який відбудеться в Москві. Побажаємо їм вдалого виступу!

Також бронзу, але на Чемпіонаті Європи  серед дорослих з 10 танців взяли спортсмени з Ужгорода Володимир Лятов – Вероніка Мишко (тренер Олександра Мишко). Володимир Лятов і Вероніка Мишко – представники ужгородської танцювальної школи. Вони постійні партнери, ось уже більше півтора десятка років танцюють разом. З кожним новим сезоном молоді спортсмени (обидва 1989-го року народження) виступають усе більш впевнено. Якщо минулого року на Чемпіонаті Європи  серед дорослих з 10 танців Вероніка та Володимир були «лише» фіналістами, то сьогодні піднялися на п’єдестал. Незважаючи на такий результат спортсмени знову незадоволені результатом: «Своїм результатом ми ще не задоволені.  Сил тепер у нас тільки додалося, та й сезон ще не закінчений — розслаблятися ніколи» — говорить Володимир, «У думках ми вже на наступному майданчику», — додає Вероніка.

Прес-служба ВФТС

{iarelatednews articleid=»1868,1814,1804″}

{social}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *