Українські тайбоксери кують профі-перемоги

 muey-tai_trishin Через декілька тижнів після успіху Ігоря Любченка та Олега Приймачова на китайському турнірі WMC, переможний шлях своїх колег по збірній з таїландського боксу Муей-Тай продовжили Рогава Цотне і Костянтин Трішин.

Наш супертяж Рогава Цотне в Казані (Росія) провів бій престижу на Татнефть-Арені. Його опонентом був бельгієць Томас Ваннесте. Продовж двобою жоден зі спортсменів не хотів поступатися один одному. Проте досвід був на боці українця, і саме Цотне рефері підняв руку. 

Костянтин Трішин бився у Ченду (Китай) в рамках півфінальних боїв змагань Faith Fight Championships. Його супротивником був непростий тайський боєць Фромзофа Санті, бійцівський лист якого налічує понад 260 поєдинків. Всю зустріч Костянтин відпрацював в атакуючій манері, тому за одностайним рішенням суддів був оголошений переможцем і здобув путівку до фіналу турніру. Опонентом Трішина за підсумкову перемогу на Faith Fight Championships буде голландець із суринамським корінням Серхіо Вілзен, з яким, до речі, Трішин вже зустрічався і перемагав у лютому 2014 року.

Відзначимо, що на цьогорічному Чемпіонаті світу з таїландського боксу Муей-Тай Костянтин Трішин і Рогава Цотне стали срібними призерами в 57 кг та +91 кг відповідно. Окрім того, Трішин має у своєму активі ліцензію на Всесвітні ігри-2017.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *