Українські танцюристи перемагають у Франції

dance-Lyatov-Myshko-boyОдразу кілька видатних результатів показали українські майстри танцювального спорту цими вихідними. Так, у Франції відбувся останній цього року турнір найпрестижнішої категорії WDSF World Open – і одразу дві українські пари піднялися на найвищу сходинку п’єдесталу.

У змаганнях дорослих за латиноамериканською програмою, де на паркеті станцювали 29 пар із 11-ти країн, рівних не було нашому дуету Роман Гербей-Віра Бондарєва з Южноукраїнська. Підопічні тренера Людмили Самчинської вже не перший рік демонструють стабільно високі результати і по праву вважаються одними з найсильніших представників латини в Україні.

Так само чемпіонами змагань, але вже у європейській програмі, стали Катерина Ісакович та Даниїл Уланов. Для них та тренера Наталії Паші цей успіх тим цінніший, що разом вони танцюють ну зовсім недовго. Раніше Ісакович виступала в парі з Артемом Лазарєвим, з яким цього року навіть з’їздила на Всесвітні ігри до Колумбії, але 15-го жовтня було оголошено, що новим партнером Каті стане росіянин Уланов, а виступатиме пара під українським прапором.

Також у Франції відзначилися наші молоді і перспективні кримчани Дмитро Пальчонков і Ніна Абрамович, які посіли третє місце у змаганнях з латини у категорії «Rising Stars».

Ще один турнір WDSF Open Adult під назвою «Вогні великого міста» відбувся у Красноярську (Росія). Там у різних видах програми і вікових групах змагалося близько девяти сотень учасників. Не загубилися серед інших і українці: чемпіони країни з 10 танців, учасники фіналу чемпіонату світу Володимир Лятов і Вероніка Мишко з Ужгороду узяли дві бронзові нагороди – у латині та стандарті.

{social}

{iarelatednews articleid=»1576″} 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *