Українські ушуїсти отримали унікальний шанс від Китаю

wushu_roman_revaУкраїнська федерація ушу виграла грант Міністерства культури та Міністерства спорту КНР на тримісячне навчання двох своїх вихованців у місцевій програмі з ушу. Окрім спортивних занять, до навчання входитиме сценічне мистецтво, хореографія, каліграфія і навіть базові навички китайської кухні.

«Це навчання не звичайне, як студент в університеті, а розширене, аби людина змогла повернутися додому з новими цікавими знання щодо культури та традицій, дотичних до виду спорту. Навчання не буде однобоким, наприклад, як у спорті – лише на результат, а має бути всеохоплюючим, щоб також зуміти налагодити дружні відносини», — пояснив президент Федерації ушу України Олег Чуканов.

Цього року вперше зявилася можливість взяти участь у подібній міжнародній навчальній програмі. В Україні підтримкою та розвитком таких семінарів національного рівня продовж багатьох років займається Спортивний комітет України. І, примітно, що лише Україна отримала можливість направити до Китаю одразу двох спортсменів, на відміну від інших країн-учасниць гранту, які мають змогу запропонувати лише по одному кандидату. Голова Федерації ушу України розповів, що одна путівка є іменною, її здобув Роман Рева за свої спортивні заслуги. Стосовно другого місця від України, яке виділили на організацію,а не персонально на спортсмена, буде відомо найближчим часом, однак вже зараз можна впевнено говорити, що це буде спортсменка. Олег Чуканов поділився, що наразі вони обирають між двома дівчинами, але до оголошення результатів не розкриватиме імена.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *