Українські вейкбордисти та вейксерфери змагались днями за звання Чемпіонів України!

В Києві відбувся чемпіонат України з вейкбордингу та вейксерфінгу «EQUITY Ukraine Wake Open 2017».

На змагання, які приймав у себе Екстрім-парк «X-park» зібралось понад 100 спортсменів, які виступали у 14 категоріях, а саме: Junior boys (до 9 років), Junior girls (до 9 років), Girls (до 13 років), Boys (до 13), Junior men (14-18 років), Men (19-29 років), Am. Women (19-29 років), Masters (30-39 років), Masters Women (30-39 років), Veterans (40+), Lords (50+), Professional Wakeskate, Professional Women та Professional men.

Майстерність на воді показали 107 спортсменів, наймолодшому учаснику змагань було лише 6, а найстаршому, Андрію Васильовичу – 75 років. Наймолодша дівчинка-учасниця змагань 7-річна Наталія Мірошниченко внесена до Книги Рекордів України, як найменша учасниця змагань з вейкбордингу. Щоб досягти таких результатів, діти тренуються три рази на день.

Перший день змагань за катером здивував усіх глядачів виступом дев’ятирічного спортсмена Данила Клещара, який здобув золото Чемпіонату. Спортсмен катається з 3,5 років і є багаторазовим Чемпіоном України та Чемпіоном світу 2016 року.

Золото виборола в категорії Pro Women Анастасія Пономаренко. Спортсменка впевнено та стабільно виконала всю свою змагальну програму, показавши високий рівень майстерності.

Категорія Pro Men, найочікуваніша з усіх інших. Серед найсильніших спортсменів, як завжди, була дуже жорстка конкуренція. Тут перемогу здобув Георгій Петриченко.

«Ви помітили, яка величезна кількість дітей зараз захопилася катанням на дошках? Це означає, що вейкбординг молодіє, катастрофічно швидко молодіє. І саме наші діти потім їдуть на міжнародні змагання та забирають всі призові місця у своїх вікових категоріях», — зазначив президент Української федерації вейкбордингу Юрій Зозуля.

Але не тільки молоде покоління демонструє свої досягнення в Україні! Цьогорічний ЧУ відзначився рекордом Української федерації вейкбордингу: найстаршим учасником Чемпіонату став 75-річний Андрій Зозуля, який виступив у катерній та канатній версіях вейкбордингу.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *