Українських більярдистів зупинили у плей-офф

altПереможцем заключного турніру серії Євротур 2011 з пулу «Дев’ятка» став британець Марк Грей, який, здолавши у фіналі іспанця Давида Алькаїде, заробив 4500 євро призових та піднявся на другу сходинку загального заліку Євротуру. Підсумкову ж перемогу у серії святкував німець Ральф Суке. 
Провідний пуліст України Артем Кошовий відмінно почав турнір у Тревізо, по черзі розібравшись із поляками Пьотром Островським і Маріушем Сконечни, а потім у контровій партії і з досвідченим німцем Крістіаном Реймерінгом, який у своєму активі має, зокрема, і дві перемоги на етапах Євротуру. Але в 1/16 фіналу українця зупинив інший представник Німеччини Томас Енгерт – 9:4 на користь досвідченого чемпіона Європи 2004-го року.
Практично паралельно в Індії проходив чемпіонат світу з іще одного різновиду гри на більярді – снукеру. За перемогу змагалися аматори, а на кону стояла одна-єдина путівка до мейн-туру наступного року. Абсолютний чемпіон України 2010 Сергій Ісаєнко подолав груповий етап і перший раунд «олімпійки», але в 1/16 наштовхнувся на досвідченого шотландця, екс-профі Крейга МакГілліврея – той поки виявився Сергієві не по зубам. 1:5 – Ісаєнко припинив боротьбу. Переможцем же турніру став спортсмен з Ірану Хоссейн Вафей Аюрі.
{social}
{iarelatednews articleid=»947,944″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *