Український фрі-файтер здобув перемогу в Китаю

 free-fight_sljusarchuk_china

Наприкінці минулого тижня в Харбіні (Китай) пройшли професійні поєдинки міжнародного турніру зі змішаних єдиноборств WKG (World Kings Glory), серед учасників якого були представники різних країн світу, колишні учасники турніру TUF (The Ultimate Fighter). Від України участь у спортивній події взяв фрі-файтер з Тернополя Ігор Слюсарчук.

27-річний вихованець клуба «Характерник», наставником якого є Валерій Чоботарь, провів ретельну підготовку до турніру, адже його опонентом був дагестанський боєць Тімур Айдеміров. За словами Слюсарчука, він «вже був морально налаштований до серйозного бою, тому що з Дагестану простих суперників не буває, дуже вольові і фізично сильні хлопці там».

На WKG українець виступав у ваговій категорії понад 93 кг. Суперник Ігоря мав більші антропометричні дані, він був вищий на зріст і важчий на 12 кг. Зустріч двох важковаговиків у файт-карді вечора була останньою. Хлопці не розтягували поєдинок на відведені три раунди по 5 хвилин, а одразу пішли в бій. Після атаки суперника боротьба перейшла в партер, де Ігор виконав задушливий прийом, тим самим зумівши в першому раунді завершити двобій на свою користь.

Варто відзначити високий рівень турнірів у Китаю, зокрема це стосується турніру WKG, що зауважив і сам спортсмен. Він також додав, що «в Піднебесній зараз дуже розвиваються всі види спорту – олімпійські та неолімпійські. І відповідно змішані бойові мистецтва тут теж мають багато прихильників».

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що українські бійці стали кращими у фіналі міжнародної серії турнірів з таїландського боксу Муей-Тай Wu Fights

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *