Український гімн лунав на чемпіонаті світу 2017 з городкового спорту!

Для збірної України з городкового спорту Чемпіонат світу 2017 року м. Карлсруе став найбільш яскравим враженням за весь спортивний рік.

Тренерський штаб відзначає, що за підсумками українська збірна виступила досить вдало. Особливо вдало виступила жіноча команда у змаганнях з єврогородків. Тут дівчата стали першими у командних змаганнях та двічі піднімали прапор над п’єдесталом.

До складу команди чемпіонок увійшли: Світлана Коваль, Олена Дрешель, Олена Захарова та Світлана Весеніна. Крім того, Світлана Коваль відзначилась і в особистих виступах. Спортсменка стала чемпіонкою світу у змаганнях з єврогородків. Також, Світлана брала участь у змаганнях з фінських городків, де посіла 4 сходинку турнірної таблиці. Ще однією призеркою турніру в стала Олена Дрешель, яка виборола срібло в єврогородках.

Важливо відзначити також бронзовий фінал українок у командних змаганнях з фінських та класичних городків.

Найбільшим розчаруванням цьогорічного Чемпіонату стало те, що чоловіча збірна поступилася у чемпіонством у командних єврогордках, яким володіла вже кілька років поспіль.

До складу чоловічої збірної України увійшли: Юрій Гаращенко, Антон Шильніков, Олександр Костяний та Анатолій Телятніков.

У той самий час, вперше на переможний п’єдестал в особистих змаганнях з класичних городків піднялось одразу двоє наших спортсменів: Володимир Євтушенко став другим, а Юрій Гаращенко — третім. У класичних та фінських городках чоловіча збірна посіла третю сходинку.

Прес-служба Спортивного комітету України 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *