Український гросмейстер взяв срібло на Кубку Батумі-2016

 chess_syvuk_batumi_2016Цього уїк-енду в Батумі (Грузія) відбувся великий шаховий фестиваль Batumi Municipality Cup-2016. Боротьбу за перемогу в опен-турнірі «А» вели двоє українців – Віталій Сивук і Олександр Зубов.

Повторити минулорічний успіх Олександра Бортника наші гросмейстери не змогли, однак без нагород не залишилися. Так, Віталій Сивук за додатковими показниками обійшов двох суперників з Вірменії та Грузії, з якими мав однакову суму очок – 6,5, і став срібним призером змагань. А перемога дісталася місцевому шахісту Бачана Морчіашвілі з 7-ма пунктами в активі.

Нагадаємо, перший Кубок у 2015 році увіз до України вищезгаданий Олександр Бортник, чемпіон світу з шахів серед юніорів.

Знову не вдалося дістатися призів Олександрові Зубову. Якщо минулоріч він був четвертим, поступившись лише за додатковими показниками, то цим літом він став тільки 6-м.

Примітно, що всі вказані українські гравці, які брали участь в перших двох розіграшах Кубку Батумі, є представниками миколаївської школи шахів.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про вікторію Олександра Арещенка на шаховому «Опені» у Франції.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *