Український льодолаз – в топ-6 на ЧС-2017

 iceclimbing_wc-2017_sypavinНа початку лютого Шампаньї-ан-Вануаз (Франція) стало ареною для визначення сильніших льодолазів планети за підсумками сезону 2016/2017. Після проведення п’яти етапів Кубку світу з льодолазіння міжнародний змагальний рік завершився Чемпіонатом світу в цій дисципліні. Україну на турнірі представляли чинні чемпіони країни – Валентин Сипавін і Дар’я Коварж.

Дуже близьким до медального успіху в дисципліні складність був харків’янин Валентин Сипавін. На кваліфікаційному етапі він був єдиним у своїй групі, хто виконав «ТОП». На півфінальній стадії Валентин фінішував п’ятим. Але сил на фінал не вистачило – підсумкове шосте місце. Сипавін брав участь і у швидкості, однак у цьому виді не зміг дістатися фінального раунду змагань.

Натомість Дар’ї Коварж не вдалося вийти з кваліфікаційних етапів ні в складності, ні у швидкості: в першому виді вона стала 26-ю, а в другому – 14-ю.

Зазначимо, що для Валентина Сипавіна не менш вдало завершився і Кубок світу. Хоча дістатися високих місць на п’ятому етапі КС в італійському Рабінштайні не вийшло (17-й у складності), українець увійшов до десятки кращих льодолазів світу за підсумками Кубку світу 2017 року.

Для Дар’ї Коварж краще склався кубковий сезон у швидкості. На фінальному етапі КС вона показала 17-е місце і стала 16-ю в «генералі».  

Попереду наших льодолазів чекають випробування на Чемпіонаті України, який з 7 по 9 квітня 2017 року прийматиме Харків. Сипавін і Коварж захищатимуть свої чемпіонські титули.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *