Український підсумок євровідбору на ЧС з бічсокеру

beachsoccer_euroqualif_2016Днями в італійському Езоло завершилася європейська кваліфікація на першість світу-2017 з пляжного футболу. Збірна України посіла у цьому відбірковому турнірі 10-е місце.

Після групових ігор з поляками і молдованами, де ми програли першим і виграли у других, українцям залишалося провести останній матч в нашому квартеті під номером «3» проти Росії. Ця зустріч закінчилася на користь дворазових чемпіонів світу, які зуміли в екстра-таймі відзначитися влучанням в наші ворота (3:3 в основний час). Збірна України завершила груповий етап на третій сходинці, і далі продовжила боротьбу за 9-12 місця.

Аби перемогти Німеччину, наших хлопцям потрібно було випробувати лотерею пенальті, з якої вони вийшли переможцями – 2:2 (3:2 пен.). У поєдинку за 9-е втішне місце ми зустрічалися з іспанцями, але тут фортуна була на боці опонентів – 1:3. Ми – десяті.

Чотири путівки на ЧС-2017 від Європи отримали Польща, Швейцарія, Португалія та Італія. Окрім того, відомо, що у фінальній частині ЧС гратимуть Багами (як країна-господар) і Таїті (єдиний представник Океанії). Інших учасників планетарного форуму з пляжного футболу ми дізнаємося у грудні (дві команди від Африки), січні (дві команди від Північної та Центральної Америки) та лютому (три команди від Південної Америки). Ще від азіатської частини світу мають бути три команди, але поки невідомі терміни проведення кваліфікаційного турніру.

На цьому сезон для збірних команд з пляжного футболу майже підійшов до завершення. Останній турнір цьогоріч відбудеться з 1 по 5 листопада в Дубаї (ОАЕ), який прийматиме Міжконтинентальний кубок. Щодо складу учасників – поки невідомо, є можливість, що нашу збірну запросять на турнір як чинного чемпіона Європи.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *