Українці феєрично завершили свої виступи на чемпіонаті світу з ушу серед юніорів.

В Бразилії на цьогорічному чемпіонаті світу з ушу серед юніорів, який відбувається раз на два роки, змагались за нагороди близько 700 учасників з 40 країн. Україну представляла збірна з 4 спортсменів (двох команд): Даниїл Фещенко, Данило Князєв, Дар’я Люта та Вероніка Морозьонкова. Всі спортсмени представляють Київську область.

Головним тренером збірної було прийнято рішення, що спортсмени будуть готуватися лише в одному виді програми — дуелянь. Але спортсменам було важко сидіти без діла, тож перед початком командних змагань українці спробували свої сили в індивідуальних програмах, де увійшли в ТОП-8 світу.

Проте головними виступами та найяскравішими результатами стали все ж командні змагання з дуелянь. Обидві українські команди залишили суперників далеко позаду! І хлопці, і дівчата здобули золото чемпіонату, тож в далекій Бразилії двічі лунав гімн України.

Як зазначив президент Української федерації ушу Олег Чуканов, такого результату очікували та їхали на змагання за перемогою.

«Варто віддати належне головному тренеру Андрію Ковалю, який вміє підійти до завдання з холодним розумом та тактично вирахувати в чому сила українських спортсменів та в якому напрямку потрібно дотиснути, аби досягти найкращого результату. Вирушаючи на чемпіонат ми розуміли, що наші спортсмени дуже сильні в цих програмах. Ми завжди входимо до трійки, тож ми їхали за золотом, а суперники знали, що ми будемо готові перемагати» — зазначив Олег Чуканов.

Наступні важливі змагання плануються в серпні в Макао, де відбудеться чемпіонат світу з ушу серед студентів. Результат цих змагань може вплинути на участь української команди в універсіаді. Нагадаємо, що минулого року збірна з ушу здобула бронзу на всесвітній універсіаді. Проте участь українців в студентському ЧС стоїть під питанням через фінансові складнощі.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *