Українці кращі на домашньому ЧС з хортингу

horting_wc-2016У Трускавці на минулих вихідних відбувся другий Чемпіонат світу з хортингу. Змагання проходили в чотирьох розділах – двобій, сутичка, форма і показовий виступ. У турнірі брали участь спортсмени різних вікових категорій – молодші та старші юнаки і дівчата (10-11 років, 12-13 років), кадети і кадетки (14-15 років), юніори та юніорки (16-17 років), а також серед дорослих.

Для участі в ЧС-2016 всі спортсмени пройшли попередній відбір у відповідних розділах на національних чемпіонатах.

Як і на цьогорічній першості Європи, яку приймала Словаччина, збірна України виступила на домашньому турнірі дуже вдало. Наші спортсмени виграли командний залік. Другими за підсумками змагань стали білоруси. Трійку кращих команд замкнула Молдова.

Загалом в цьогорічній першості світу з хортингу взяли участь близько півтисячі учасників з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Марокко, Молдови, Польщі, Росії, Румунії, Словаччини, Сполучених Штатів Америки, Угорщини, Узбекистану і України. Головним суддею змагань був президент Всесвітньої федерації хортингу Едуард Єрьоменко.

Додамо, 16 листопада на Генасамблеї Спортивного комітету України було вирішено прийняти Українську федерацію хортингу до лав повноправних членів СКУ

Довідка. Хортинг – цей вид спорту має глибоке коріння, його створювали українці, і для українців він є універсальним, бо зумів об’єднати в собі всі види боротьби. При цьому хортинг, належачи до бойових мистецтв, нараховує комплекс ефективних прийомів самооборони. Хортинг – офіційно визнаний в Україні неолімпійський вид спорту.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *