Українці – серед лідерів на карате-турнірах в Німеччині та Угорщині

karate_budopest_open_2016_ukrДнями в карате пройшли одразу два престижних європейських турніри у Німеччині та Угорщині: International Banzai Cup Open 2016 приймав Берлін, а 19th Budapest Open проходив у Будапешті.

Це вже традиційні змагання, на яких кількість учасників зазвичай сягає близько тисячі осіб, включно з юніорами, кадетами і молоддю. У цьому році в Берліні взяли участь 1302 спортсмена з 34 країн, з них 66 – представники України. В Будапешті заявка нашої збірної складала 160 спортсменів з 969 учасників, які презентували 30 країн.

Українські спортсмени, як завжди, були в числі лідерів  змагань. Так, Україна завоювала на змаганнях в німецькій столиці 9 золотих відзнак, тоді як в угорській столиці на одну меншу – 8.

Серед виступаючих відзначилися лідери української збірної. Зокрема, у Берліні Анжеліка Терлюга виграла категорію «опен» і додала до своєї колекції срібло в 55 кг. На цих змаганнях виступала й українська легіонерка збірної Азербайджану Ірина Зарецька, в якої одразу декілька нагород, включно із золотом в 68 кг. У Будапешті «золотими» стали Валерій Чоботар (84 кг) й Аніта Серьогіна (61 кг).

Вже у жовтні національна команда візьме участь в дорослій першості світу, а в листопаді за нагороди ЧС-2016 змагатимуться юніори, кадети й спортсмени до 21 року.

Раніше ми писали про вояж українських каратистів на змагання в Туреччині.