Українці у ТОП-10 Чемпіонату Європи 2017 з аквабайку!

Український аквабайк результатами своїх спортсменів демонструє стабільний розвиток. Раніше ми писали, що українець Андрій Єгельницький став першим серед співвітчизників, хто піднявся на п’єдестал пошани у дисципліні фрістайл, ці добрі новини продовжили і українські аквабайкери у кільцевих гонках.

У чемпіонаті Європи з кільцевих гонок на аквабайку взяли участь понад 200 спортсменів з 23 країн (Україна, Англія, Франція, Італія, Німеччина, Данія, Норвегія, Швеція, Голландія, Бельгія, Австрія, Чехія, Польща, Естонія, Латвія, Литва, Болгарія, Угорщина, Словаччина, Росія, Сербія, ОАЕ, Кувейт).

Україну представляли 5 райдерів: Андрій та Антон Єгельницькі, Данило Білий, Валерій Доага та Георгій Сахаров.

Найкращий результат збірної показав Данило Білий. Чемпіон України в класі ski division Junior 2014-2016 рр. та віце-чемпіон Європи 2016р в класі ski division junior здобув цього року європейську бронзу у класі ski division junior. Він також виступав у класі ski division stock, де посів 7 місце.

Інші представники збірної не пробились у п’ятірку кращих, але впевнено посіли свої місця у ТОП-10. Так, Антон Єгельницький знаходиться на 8 сходинці турнірної таблиці у класі ski division limited та на 9 сходинці у класі ski Division stock.

Георгій Сахаров став дев’ятим у класі Runabout Spark, а десятим в класі ski division lites – Валерій Доага.

Як ми добре знаємо, у спорті завжди важко передбачити результат, а у спорті, де техніка має майже таке ж значення як і спортсмен — результат взагалі непередбачуваний. Так, сталось із нашим призером ЧЄ з фрістайлу. Андрій Єгельницький брав участь у змаганнях в класі ski division Stock, але підвела техніка, і наш співвітчизник залишився на 13 сходинці.

«Спорт розвивається. Ми бачимо свій розвиток та свої результати, майже всі спортсмени збірної увійшли у ТОП-10! Нажаль, технічні проблеми це розповсюджена проблема і мені пощастило менше за всіх. Але це спорт, тож будемо рухатись далі. Тепер готуватимемось до наступних змагань. Міжсезоння – ідеальний період для підготовки до наступного змагального сезону» — коментує змагання Андрій Єгельницький.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *