Українці виграли КС-2016 з козацького двобою

kozak_dvobij_world_of_cup_odesaНещодавно Одеса приймала Кубок світу з козацького двобою. Перемогу в командній першості виборола збірна України. Другою стала команда Азербайджану. Третіми були представники Молдови.

У змаганнях брали участь дорослі, юніори та юнаки, які сперечалися за нагороди в девяти розділах: однотан (музичні форми), тан-двобій (самозахист), забава (бій на очки), борня (легкий контакт), герць (фул-контакт).

На змагання з українського національного виду змішаних бойових мистецтв приїхали більше 400 спортсменів з 14 країн світу: Австрія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Конго,  Молдова, Польща, Румунія, США, Таджикистан, Туреччина, Туркменістан, Узбекистан та Україна.

Як розповіли у Всесвітній федерації козацького двобою, незважаючи на те, що українці залишаються найсильнішими у своєму національному виді змішаних бойових мистецтв, конкуренція зростає з кожним роком. У федерації пояснюють, наявність прихильників такого виду єдиноборства за кордоном повязана тим, що вихідці з України діляться з місцевим населенням своїми традиціями.

Цікавий факт, в деяких розділах козацького двобою, спортсмени повинні виступати в шароварах і вишиванках, тоді як у боях фул-контакту прийнята традиційна для світового спорту екіпіровка. Також однією з відмінних рис козацького двобою є присудження максимальних балів за удари ногами в стрибках, тобто за традиційний козацький прийом.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *