Українці залишаються непереможними на «Кубку Кремля»

 billiard_kreml-2016_belozerov У Москві (Росія) визначили переможців 11-го щорічного міжнародного турніру «Кубок Кремля 2016». Цей турнір є фіналом Кубку світу з більярдного спорту.

Минулого року ювілейний Кубок Кремля виграв Павло Радіонов з Донецька. Цього року інший український більярдист виборов перший приз.

До фіналу змагань дістався Дмитро Білозеров з Миколаєва. Другим фіналістом став чемпіон світу з Казахстану Алібек Омаров. Обох називали фаворитами, тому їхній вихід до головного матчу нікого не здивував. Раніше обидва спортсмени вже зустрічалися один з одним, статистика зустрічей була на користь українця – 2:1. І вже після цього поєдинку вона лише покращилася. Впевнено й без шансів для суперника провів фінал Білозеров, завершивши його з рахунком 4:0 по партіях.

Відзначимо, що минулорічний чемпіон Павло Радіонов зупинився в 1/32 фіналу.

У жіночій частині змагань найкращий показник на рахунку Тетяни Тучак і Анастасії Ковальчук. Обидві спортсменки, які на цьогорічному командному ЧС взяли бронзу в парі, дісталися 1/8 фіналу. Чемпіонкою в цьому виді програми стала росіянка Діана Міронова, для якої це п’ятий титул на цьому турнірі.

Загалом у змаганнях взяли участь близько 350 спортсменів з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Іспанії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Росії, США, Туркменістану, Узбекистану, України та Фінляндії. У чоловіків турнір проходив у комбінованій піраміді, тоді як у жінок – у вільній. Окрім того, були розіграні нагороди в пулі, де перемогу святкував Казакіс Александрос з Греції.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *