Українцям підкорюється ЧЄ з кіокушинкай карате

havrylets_kiokushynkaiЦими вихідними до Грузії з’їхалися з усієї Європи для участі в континентальній першості з кіокушинкай/шинкіокушинкай карате 2016 року (WKO). Тбілісі на декілька днів перетворився на арену для баталій ЧЄ серед дорослих і юніорів. Це спортивне дійство не обійшлося без участі українців, які повертаються додому зі значним медальним здобутком.

Вправно виступили наші юніори, які вибороли 11 відзнак в обох розділах турніру. В ката чемпіоном Європи серед юніорів став Ярослав Ковальчук, тоді як звання віце-чемпіонів Старого Світу та срібні нагороди в цьому розділі дісталися Арсену Лебедю та Анастасії Дузяк. В юніорському «куміте» на першу сходинку пєдесталу пошани зійшли Богдан Лемишко (60-65 кг) і Руслан Сокол (65-70 кг). Другий рядок за підсумками змагань закріплено за Олександром Свинаренком (60-65 кг). Топ-3 ЧЄ замкнули Денис Білих (75-80 кг), Михайло Бондаренко (+80 кг), Христина Осика, Діана Сінчилова (обидві – 50 кг) та Аліна Безугла (55-60 кг).

В дорослій категорії наші спортсмени вибороли дві бронзові медалі. В куміте Тарас Гаврилець (на фото зліва) став третім у вазі до 65 кг, а Олександр Свинаренко – в 65-75 кг.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *