Уланов та Ісакович – віце-чемпіони ЧС з танцювального порт

Screenshot_2У китайському місті Ченду 5 вересня відбувся Чемпіонат світу з танцювального спорту серед дорослих. У програмі 10 танців срібло світової першості виборов український дует Даніїл Уланов-Катерина Ісакович (члени національної збірної з танцювального спорту, спортсмени ГО «КТС«Браво Київ» м.Київ).

Наша пара протягом змагань трималася на перших позиціях, і лише в латиноамериканських танцях пропустила вперед минулорічних чемпіонів зі Словенії і цьогорічних переможців Чемпіонату Європи Міхо Водікара і Надю Бичкову. Вже другий рік поспіль українці Даніїл Уланов та Катерина Ісакович підтверджують свій високий клас, стаючи срібними призерами ЧС.

Бронза у фінського тандему Яаак Ваіномаа-Таіна Савікуркі.

Спортсмени прокоментували виступ на турнірі, поділившись своїми враженнями від змагань…

Уланов: Думаю, що для кожного спортсмена, головне враження від змагань це результат, мені найбільш всього запам’яталася церемонія нагородження та оголошення результатів. В цілому все було на досить високому рівні.

Ісакович: сказати, що все пройшло на високому рівні –нічого не сказати, емоції переповнюють. Можливо китайці організовують все трошки по іншому, не так як європейці і тому виходить так незвично, душевно та приємно, але враження – найкращі! Тим паче ми зі срібною нагородою!!!

Керівник делегації Паша А.В. проаналізував виступ своїх підопічних…

Безумовно дуже радий вибореній нагороді. Спортсмени показали якісний виступ.

Захопленість танцем була настільки високою, що не відчувалося не краплинки хвилювання. Це було дивовижно! Нам вдалося поспілкуватися зі спортсменами:

Як завчасно приїхали на змагання? Чи встигли акліматизуватися до початку турніру?

Катерина: Ми приїхали в Ченгду за добу до змагань, взагалі це не перші наші змагання в цій країні. Здається, за останній рік ми тут вже вчетверте, тому проблем з акліматизацією не було. Можна сказати, що приїхали повністю зконцентровані на Чемпіонаті.

Срібло ЧС-2014, срібло ЧС-2015. Рівень тримаєте. Проте, не розчаровані знову сріблом? Сприймаєте цей результат все ж таки як перемогу?

Даніїл: Звичайно після минулорічної срібної нагороди здавалося, що не вистачило зовсім трошки і наступного разу ми неодмінно візьмемо золоті нагороди, було б дивно не хотіти золото після срібла, але це спорт.

Катерина: Можна сказати, що це срібло тільки більш розпалило нашу «жагу» до золота…

Якщо порівнювати ЧС в Ризі та Ченду, де сподобалося більше змагатися? Як приймала публіка? Рівень проведення ЧС у Ченду?

Катерина: взагалі спортсмен крім аеропорта та майданчика нічого не бачить, але все ж таки в Ченду організація була на вищому рівні. Це і вихід спортсменів і відвідуваність публіки, здається, що китайці прагнуть провести кожне змагання на найвищому рівні.

Чи були якісь труднощі під час підготовки до світової першості у Китаї? Травми?

Даніїл: При підготовці до будь-якого події в житі виникають труднощі, але дякуючи Паша Андрію підготовка до змагання пройшла без особливих проблем.

На вашу думку, які помилки в латиноамериканській програмі завадили втриматися на першому місті? Чим виграли суперники?

Катерина: В кожної пари, що виступає в програмі 10 танців (тобто латина і стандарт) є програма до якої пара є більш схильною. В нас це стандартна (європейська) програма, а в наших суперників це – латиноамериканська. Тобто завдання пари на Чемпіонаті по максимуму викластись в «своїй» програмі та максимально добре – в «конкурентній» програмі. Суперники з цим справились краще.

Проаналізувавши виступ з тренером, яких висновків дійшли? Які поради на майбутнє? Над чим працюватимете?

Катерина: Висновок завжди один – тренуватися далі (сміється).

Даніїл: будемо підтягувати латиноамериканську програму, судді в цій програмі виставили нам низькі оцінки за пасадобль та самбу, то ж зосередемось на них.

Що плануєте робити після ЧС? Відпочивати чи продовжите змагатися? Де плануєте ще виступити цього сезону?

Даніїл: Звичайно братимемо участь у рейтингових змаганнях по всьому світу. Зараз, до речі, ми на одинадцятому місці (з понад 2200) в рейтингу кращих пар WDSF в європейській програмі, та на двадцять девятому (з понад 2700) в латиноамериканській. Плануємо зберегти та покращити свої позиції.

Катерина: А саме головне — ми готуємось до чемпіонату світу з європейської програми (відбудеться 5 грудня у Вільнюсі).

Андрій Паша теж прокоментував виступ своїх підопічних:

Чи всі Ваші настанови виконали Даніїл з Катериною?

На мою думку вони виконали всі настанови, виклалися на максимум.

Чого не вистачило в латиноамериканській частині змагань, адже вони були лідерами після європейської програми?

Об’єктивно не вистачило майстерності в латиноамериканській програмі. Катя дуже розгорнуто дала відповідь на питання, адже є спортсмени більш схильні до стандарту, є більш схильні до латини. Тому і дуже складно виступати саме в цій програмі. Щоб досягти успіху в 10 танцях при підготовці потрібна чітка стратегія в дотримуванні балансів. В нас така стратегія є, і другий рік поспіль вона приводить нас до срібної нагороди.

На скільки задоволені виступ своїх підопічних?

Я не знаю хто переживає більше коли підопічні на паркеті – самі спортсмени, чи тренер. Але після цього Чемпіонату, після етапу підготовки до нього, я вкотре пишаюсь Данїілом та Катею, з такою жагою до перемоги рано чи пізно вони стануть Чемпіонами Світу!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *