ULTIMATE FRISBEE на Пляжних Іграх 2017

Ще одним видом спорту представленим на Пляжних Іграх, які проходили в рамках фестивалю Z-Games був пляжний Ultimate фрізбі.

Саме пляжний напрямок у більшості спортсменів цього виду спорту є улюбленим. Не дивлячись на всю свою складність, спеку та вітер, грати на піску це особливий «кайф» — як говорять самі спортсмени. Тут більше всього фану, завжди знайдуться глядачі, не так боляче падати та менше серйозних травм. Крім того, на піску виконуються цікавіші трюки, а вітер змушує пильніше слідкувати за грою, адже тут, часом, важко передбачити рух тарілки.

За програмою фестивалю планувалося багато цікавих контестів, таких як: Ultimate Hat (за допомогою жеребкування формуються команди з аматорів упереміш з професіоналами), Night neon party (нічний контест з летючим диском «Flash Light»), Badaboom contest (гра на точність, де необхідно влучити у мішень з різних дистанцій), Layout tomato сrash (фрізбі-битва за перемогу у басейні з помідорами) та Airflow contest (змагання, де учасники підкидували диск якомога вище і мали спіймати його як можна пізніше).

Проте, на жаль, більшість із запланованих змагань не змогли відбутись. Причини були абсолютно різні і дещо засмутили учасників, які зібрались задля улюбленого виду спорту. Так, Badaboom contest зірвав вітер, який постійно трощив конструкцію з мішенню, а для Layout tomato сrash привезли на диво мало томатів.

Координатор Ultimate фрізбі на Z-Games, Юрій Праздніков зазначив: «Представленням свого виду спорту на цьогорічному фестивалі я не задоволений. По-перше, ми залишились без поля, так як майданчики де ми планували влаштовувати змагання виявились закріплені за іншими видами спорту, а головна площадка під сценою була зайнята конструкцією для FMX, які так і не змогли відкатати свою програму через боковий вітер, крім того, після виступу хедлайнерів на піску залишалось стільки сміття, що влаштовувати змагання вночі було не можливо. На наші змагання зібрались понад 30 спортсменів, які приїхали заради гри в Ultimate. На жаль, у зв’язку з ситуацією, що склалась дочекатись змагань змогли лише 20 учасників».

Але все таки Ultimate фрізбі отримав свою долю щастя – організаторам вдалось реалізувати два контести, а саме: Ultimate Hat та Air Flov. У шляпному турнірі серед змішаних команд здобула перемогу команда «Світлих», які були нагороджені годинниками Swatch. Команді суперників дістались не менш коштовні призи – сертифікати на візи майбутнього Z-Games-2018. Переможцем Air Flov став Євген Сабенгуз (Чорноморськ), а друге місце посів одесит Алозій Ковирялкін.

Юрій Праздніков сказав, що на майбутнє вже зробив висновки і обов’язково врахує цьогорічні недоліки у майбутньому, а поки що бажає сил, наснаги та більше уваги суспільства до спорту, адже спорт змінює людей та світ на краще, а у цьому світі ще жити нашим дітям.  

Прес-служба Спортивного комітету України 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *