«Ураган» дізнався суперників по Кубку УЄФА з футзалу

altУ швейцарському Нйоні відбулося жеребкування попереднього й основного раундів Кубку УЄФА з футзалу. Чемпіон України івано-франківський «Ураган», який дебютує у турнірі, у боротьбу вступить з основного раунду. 
«Ураган» потрапив до шостої групи, матч якої пройдуть у Сербії з 24-го вересня до 2-го жовтня. Суперниками українців стали «Економац Крагуєвац» (Сербія), «АСА Бен Гуріон» (Ізраїль) і переможець попередньої групи G, де гратимуть «Омонія Нікосія» (Кіпр), «Еребуні» (Вірменія), «Спортинг Клуб де Парі» (Франція) і «КФ Фламуртарі Влора» (Албанія).
У Кубку УЄФА-2011/12 зіграють 49 клубів з 48 країн, що є новим рекордом турніру. Чинний чемпіон «Монтесільвано» увійшов до числа чотирьох команд, які вступлять у боротьбу з елітного раунду.
У минулому сезоні «Монтесільвано» став першою італійською командою, якій підкорився європейський трофей. На правах володаря Кубку УЄФА клуб потрапив до числа сіяних учасників елітного раунду, як, втім, і фіналіст минулого розіграшу португальський «Спортинг», казахстанський «Кайрат», який виграв бронзу, та азербайджанський «Араз». Однак почнеться все з попереднього раунду, в якому стосунки з’ясують 28 клубів. До переможців цієї стадії в основному раунді додадуться 17 команд.
{social}
{iarelatednews articleid=»595,559,489,483,466″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *