«Ураган» дізнається суперників 11-го жовтня

altЧемпіон України з футзалу івано-франківський «Ураган», який потрапив до числа шістнадцяти найсильніших команд Європи, своїх наступних суперників дізнається 11-го жовтня – саме тоді у швейцарському Ньоні пройде жеребкування елітного раунду Кубку УЄФА з футзалу.
Учасники будуть розбиті на чотири групи по чотири команди. Ігри в групах пройдуть з 12-го до 20-го листопада. Переможці квартетів потраплять до фінального турніру, який відбудеться у квітні 2012-го року. 
У кожну групу потрапить одна з чотирьох сіяних команд, які почнуть боротьбу за Кубок УЄФА з цієї стадії. Крім того, у двох квартетах буде по одному переможцю групи основного раунду і по дві команди, що посіли другі місця. У двох групах – по два клуби, які виграли свої групи, і по одній команді, яка фінішувала другою. 
«Ураган» свій турнір основного раунду завершив на другому місці, поступившись у заключному турі господарям майданчика – футболістам сербського «Економаца» з рахунком 3:5 (за франківців забивали Ділву, Сержао і Кордоба).
Перед жеребкуванням будуть обрані чотири команди, які стануть господарями міні-турнірів. Вони будуть розведені по різних квартетах. Команди, що грали між собою в основному раунді, не можуть потрапити в одну групу. 
Сіяні команди: 
«Монтесільвано» (Італія, володар Кубка УЄФА) 
«Спортинг» (Португалія) 
«Кайрат» (Казахстан) 
«Араз» (Азербайджан) 
Переможці основного раунду: 
Група 1: «Ейндховен» (Нідерланди) 
Група 2: «Барселона» (Іспанія) 
Група 3: «Іберія Стар» (Грузія) 
Група 4: «Шателіно» (Бельгія) 
Група 5: «Марка Футзал» (Італія) 
Група 6: «Економац» (Сербія) 
Володарі других місць в основному раунді: 
Група 1: «Динамо» Москва (Росія) 
Група 2: «Дьор» (Угорщина) 
Група 3: «Слов-Матік» (Словаччина) 
Група 4: «ЕРА-ПАК Хрудім» (Чехія) 
Група 5: «Тиргу-Муреш» (Румунія) 
Група 6: «Ураган» (Україна)
{social}
{iarelatednews articleid=»799,794,670,595″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *