«Ураган» сенсаційно програв у Луганську

altЗіграно матчі 6-го туру чемпіонату української футзальної екстра-ліги. Головною несподіванкою, навіть сенсацією, стала поразка чемпіона України івано-франківського «Урагану» від аутсайдера першості луганського ЛТК – 1:5.
— Рахунок сьогоднішнього матчу по грі – він навіть мав бути більшим, – сказав після фінальної сирени головний тренер ЛТК Роман Ковальчик. – Хлопці відпрацювали від «а» до «я»: була ігрова дисципліна, і за рахунок неї ми добилися такої гри. Вони молоді, і в цьому ракурсі з ними дуже важко працювати, але сьогодні вони показали всі свої сильні сторони. Хоча, показали і слабку сторону – суцільну нереалізацію. У нас було ще вісім-дев’ять стовідсоткових моментів, коли гравці з двох-трьох метрів не влучали у ворота. Так що результат поєдинку закономірний, але вважати його стабільним ще важко – в подальшому може бути дисбаланс. 
Якщо зуміємо психологічно підготувати команду так, як до цієї гри, то все буде відмінно. Якщо хоча б з однією людиною не спрацюємо – вони відразу сиплються, як у доміно. Спасибі велике хлопцям, що сьогодні вони послухалися. Думаю, і президент клубу задоволений грою – ми так довго чекали на перемогу, але щось у нас не виходило. Сьогодні ж ми виграли не якимось фартом, а дійсно переграли «Ураган». Хотілося б побажати, щоб вони і далі також стабільно виходили і грали. Ознака майстерності – це стабільність, я завжди кажу про це гравцям. На таких гравців можна спертися скрізь, і навіть у збірній – тому що вони прогнозовані. Якщо ж у них в голові своє «кіно», то зробити це важко.
— Як оціните командні дії «Урагану»?
— Це дуже розумна команда. У перерві я сказав хлопцям, що в психологічному плані «Ураган» на порядок вище за них. Якщо хтось «посиплеться» або почне змінювати гру – ми просто програємо. Потрібно було грати так само, як ми і грали – головне, не дати задню. Вели другий тайм так, щоб не міняти тактику, не грати на утримання – це спрацювало і принесло успіх. Дай Боже, щоб так було завжди.
— Активний пресинг — це була установка на гру?
— Так, ми розбирали цю команду – показували хлопцям, як грає кожен гравець.
— Сьогодні ви переконливо обіграли чемпіона. Чи передбачено додаткове заохочення за таку перемогу?
— Це вирішує Юрій Шацький. Як вирішить президент – так і буде. Але питань ніхто не ставив – ні хлопці, ні тренери. Якщо чесно, то він і так дає нам багато зеленого світла. У нас є чудові можливості для того, щоб стати футболістом. Я завжди кажу про це хлопцям. У Луганську є всі умови, ми багато працюємо, і сьогодні зробили перший крок. Тепер потрібна стабільність, і її відсутності я боюся найбільше.
Результати 6-го туру
ЛТК (Луганськ) – «Ураган» (Івано-Франківськ) – 5:1
«Енергія» (Львів) – «Локомотив» (Харків) – 3:3
«Єнакієвець» (Єнакієве) – «Кардинал-Рівне» – 3:3
Турнірна таблиця екстра-ліги
1. Енергія – 11 очок (5 матчів)
2. Ураган – 10 (5)
3. Локомотив – 8 (5)
4. Єнакієвець – 8(5)
5. Кардинал-Рівне – 7 (6)
6. Моноліт (Харків) – 3 (5)
7. ЛТК – 3 (5)
{social}
{iarelatednews articleid=»855,839,799,794″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *