Ушеніна бореться за перемогу у Чемпіонаті світу з шахів серед жінок

1352892826_big_Ushenina-Anna-UkraineЧотири партії матчу за світову корону завершилися із рахунком 2-2. Завтра, 1 грудня 2012, відбудеться тай-брейк та визначиться, хто стане чемпіонкою світу серед жінок.

Українська шахістка Ганна Ушеніна блискуче бореться за світову шахову корону з представницею Болгарії, екс-чемпіонкою світу Антуанетою Стефановою, у матчі за звання чемпіонки світу з шахів серед жінок, що проходить у м. Ханти-Мансійськ. Протягом 27-30 листопада зіграно чотири основні партії, після яких рахунок матчу рівний — 2:2.

Ім’я чемпіонки буде визначено 1 грудня на тай-брейку. За правилами, буде проведено нове жеребкування на визначення кольору фігур. Ушеніна та Стефанова зіграють 2 партії з контролем часу по 25 хвилин кожній учасниці з додаванням 10 секунд за кожний зроблений хід, починаючи з першого. У разі нічиєї, проводиться нове жеребкування та граються 2 партії з контролем часу по 10 хвилин кожній учасниці з додаванням 10 секунд за кожний зроблений хід, починаючи з першого. Якщо і ці партії не визначать переможницю, то вирішальною партією буде «армагедон» — 5 хв. білим та 4 хв. чорним, і в разі рівного рахунку  перемагають у партії чорні фігури.

{social}

{iarelatednews articleid=»1335,1275,1267″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *