Ушу: 5 українських нагород на ЧС

wushu_team_newВ Анталії (Туреччина) завершився п’ятий Чемпіонат світу з ушу серед юніорів, участь в якому взяли майже 700 спортсменів із 50 країн світу. Україну на турнірі представляли 13 спортсменів, які виступали як в контактних поєдинках (саньда), так і в акробатичних комплексах таолу, в тому числі поєдинках дуйлянь (зі зброєю).

Виступ української команди, безумовно, можна назвати більш ніж вдалим, у «кошику» українців: срібло Артема Суонга та Дмитра Колеснікова (командні виступи), 2 срібла Людмили Темної (розділи довгої та короткої зброї), бронза Дарини Лютої (довга зброя) та бронза Олескандра Тютюнника (коротка зброя). Крім того, важливо зауважити, що Людмила Темна та Ганна Мандрік (яка посіла на турнірі 5 місце) вибороли ліцензії на участь в змаганнях з ушу, котрі пройдуть в рамках юнацьких Олімпійських Ігор в Наньцзіні (Китай) в серпні цього року.

Ми запитали у президента Української федерації ушу Олега Чуканова як він оцінює виступ наших спортсменів в Туреччині, а також поцікавились які змагання будуть проводитись найближчим часом.

«Одразу скажу, що в цілому виступом команди задоволений, а мої очікування від Чемпіонату справдилися практично в повній мірі — усі спортсмени показали хороший результат. Крім того, хочеться відмітити хорошу роботу наших молодих тренерів: Андрія Коваля, Олексія Носача, Наталі Храмової, Дмитра Панасюка та Олександра Бія — вони провели величезну роботу і можуть пишатись виступом своїх підопічних. Щоправда, виступ у розділі саньда бувwushu_new_temna найменш вдалим з усіх – жоден зі спортсменів не пройшов навіть першого кола. Проте тут важливо зазначити, що, по-перше, було дуже невдале жеребкування, а, по-друге, трохи недопрацювали, насамперед, в плані психологічної підготовки. Я постійно наголошую, що психологічна готовність спортсмена до змагань — це точно так само важливо, а можливо навіть важливіше, як і фізична. Але в цілому, повторюсь, виступом задоволений.

Що ж стосується найближчих змагань, то уже через тиждень в Броварах ми проведемо чемпіонат України серед дорослих та юніорів. Це дуже важливий чемпіонат, за підсумками якого  буде сформовано команду, що представлятиме Україну на чемпіонаті Європи, який пройде в травні цього року. Тож ми, як і завжди, готуємося, аби достойно представити нашу країну на міжнародних змаганнях».

{social}

{iarelatednews articleid=»1853,1810,1794″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *