Ушу: Дмитро Баток — срібний призер Кубку світу

DSC_0509Кубок світу з ушу-саньда (саньшоу) проходить раз на два роки. Це настільки престижне змагання, що участь атлета у ньому може забезпечитися лише ліцензією отриманою виключно на попередньомучемпіонаті світу (Дмитро Баток отримав свою минулого року в Куала-Лумпур (Малайзія)). Вимоги до ліцензії: увійти у півфінал ЧС! Отже найсильніші четвірки у всіх вагових категоріях чоловіків та жінок мають право взяти участь у цих змаганнях.

От уже третій раз Дмитро тільки таким чином потрапляє на Кубок світу. Цього року для проведення змагань найсильніших файтрів світу з саньда було обрано далеку Джакарту (Індонезія). «Супервологий клімат», «своєрідне» харчування, суперник у півфіналі, важкий переліт Київ-Москва-Дубаї-Джакарта не завадили Дмитру вийти у фінал Кубку світу. Там на нього чекав давній суперник –  чотириразовий чемпіон світу, триразовий переможець КС, чемпіон Всесвітніх Ігор іранець
Хамідреза Чойліпур. Абсолютно всю програму виконав Дмитро і вже здавалося, що «раунд наш», але, напевно, досвід та майстерність суперника дали йому максимальний бал для перемоги. Отже срібло привезене в Україну. «Наступний Кубок світу ми візьмемо», — так сказав Дмитро, так підтвердили його тренери Олександр Орлов та Олег Чуканов.

Тепер попереду рік підготовки до наступного «ліцензійного» чемпіонату світу у тій же Джакарті.

Прес-служба Української федерації ушу

{social}

{iarelatednews articleid=»1932,1878,1860,1853,1794″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *