Ушу: срібна медаль Дмитра Батка – останній трофей українців на WCG’13

revaЗавершальним етапом  десятиденного марафону  ІІ Всесвітніх ігор з єдиноборств стали змагання з  ушу, в яких було розіграно 13 комплектів нагород у 3 видах – таолу, тайцзицюань, саньда. У нас було дві ліцензії.

В комплексах таолу Україну представляв зовсім юний Роман Рева, для якого ці змагання стали другими у дорослій категорії, — цього року він уже виступав на чемпіонаті Європи, де піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу пошани. В «бойовому» розділі – саньда, виступав досвідчений Дмитро Баток, за плечима якого, окрім перемог на чемпіонатах України,  віце-чемпіонство континентальної першості, срібло на Кубку світу та бронза Всесвітніх ігор  

Завдання для спортсменів стояли досить різні, відповідно до досвіду. Так, Дмитро їхав на
змагання виключно за золотом, Роман мав «зачепитися» за першу вісімку. На жаль, хлопціbatok зовсім трохи не змогли «дотягнути» до поставленої мети – Роман посів 9 місце, Дмитро став другим.

Рева розпочав впевнено, і після першої вправи був на сьомому місці, проте у другому виступі, з мечем, під час виконання складного елементу програми Роман припустився помилки під час приземлення, за що отримав низький бал – 9,28, при тому, що середні оцінки лідерів змагань починались від 9,6. На цьому боротьба за «вісімку» для нього завершилася.

Суперником Дмитра Батка у першій сутичці був іранець Хамід Ладвар. Бій тривав два 
раунди,
 і в кожному з них Хамід зміг нав’язати Дмитру «свою гру» та здобути впевнену перемогу. Тепер на українця попереду чекав дуже непростий поєдинок з єгиптянином Мохамедом Алі Ібрагімом в якому вирішувалося питання віце-чемпіонства. І, на щастя, Дмитро не лише зумів оговтатися від поразки, а й зміг продемонструвати  Мохамеду весь арсенал своїх «коронних» прийомів, якими йому не вдалося скористатися в першому бою. Чиста перемога і остання нагорода українців на Всесвітніх іграх з єдиноборств.

chukanovПісля другого бою Дмитро сказав, що вважає свій виступ в цілому невдалим і, що він не задоволений сріблом, оскільки їхав винятково за чемпіонством. «Так, сутичку з єгиптянином я провів непогано, але от що сталося в першому бою, не розумію. Не було ані мандражу, ані страху, ані хвилювання. Просто вийшов і не зміг себе показати», — зазначив український спортсмен.

Загалом позитивно оцінив виступ українців президент Української федерації ушу та тренер хлопців, Олег Валерійович Чуканов. Зокрема, він сказав таке: «Я думаю, що результат хлопців хай і не максимальний, однак дуже і дуже пристойний. Діма, чомусь, не зміг налаштуватися на перший бій, проте просто на відмінно провів другий. А головне, що він аналізує кожну помилку і робить правильні висновки. Щодо Романа, то тут ситуація подібна, але ж не забувайте, що це ще зовсім молодий спортсмен, а досвід, особливо на змаганнях такого рівня – це дуже важлива річ. Впевнений, що засмучуватися не варто, а варто постійно працювати над собою і хороші результати обов’язково будуть». 

{social}

{iarelatednews articleid=»1778,1777,1776″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *