Успіх українок в бікіні-фітнес на Diamond Cup 2016

 ifbb_diamond_cup_athens В Афінах (Греція) відбувся розіграш Diamond Cup 2016. Участь у змаганнях від України взяли дві провідні українські спортсменки – Наталя Парталога і Христина Токарева. Обидві дівчини не залишилися без нагород.

Подвійним успіхом завершила турнір у Греції киянка Христина Токарева. Вона виступала в бікіні до 169 см. В цій категорії українка виборола золоту нагороду, залишивши позаду конкуренток з Італії та Швеції. Окрім того, Токарева здобула «абсолютну» перемогу на турнірі.

Нагадаємо, Христина в цьому році стала чемпіонкою України у фітнес-бікіні до 166 см. А на Чемпіонаті світу 2016 року, який нещодавно проходив у Польщі, замкнула топ-8 в бікіні-фітнес до 169 см.

Титулована Наталя Парталога з Одеси стала срібним призером Diamond Cup 2016 в Афінах у бікіні до 163 см. Кращою за українку, на думку суддів, була тільки Дора Бодо з Угорщини.

На рахунку Парталоги в цьому році срібло на першості Старого Світу у фітнес-бікіні до 160 см, а також потрапляння до п’ятірки кращих на Чемпіонаті світу та Аrnold Сlassic Еurope.

Додамо, на світовій першості 2016 року, яка відбулася менше місяця тому, збірна України виборола 9 нагород різного ґатунку.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *