Успіх українців на ЧС-2017 з джиу-джитсу (U18)

ju-jitsu_wc-2017_u-18_u-21_goncharenko_darya_1stУ неділю, 19 березня, в Афінах (Греція) завершилася світова першість 2017 року з джиу-джитсу серед молоді (U21) та юніорів (U18). На рахунку нашої команди дві нагороди – золото й бронза.

Дар’я Гончаренко підтвердила свій статус найсильнішої серед юніорок в розділі «файтинг» до 48 кг. Вчетверте поспіль вона підкорює Чемпіонат світу. У фіналі вона здолала німкеню Таніку Рундел (30:8). На попередніх стадіях Дар’я пропускала перший раунд, потім обіграла румунку Алексу Теодореску (50:0) та ще одну представницю Німеччини Сару-Енн Барсун (50:0). У цій ваговій категорії виступала і Ангеліна Гребенко, яка билися в бронзовому фіналі, але не змогла здолати Барсун. У підсумку в неї – п’ята позиція.

На турнірі U18 також брала участь Єлизавета Кириченко, яка вела боротьбу за нагороди в 52 кг (fighting). На шляху до золота вона поступилася в другому раунді, а потім не змогла дістатися бронзової сутички. У підсумковому протоколі Кириченко – сьома. Такий самий результат вона показала і у файтингу до 55 кг серед спортсменок до 21 року.

Бронзову нагороду до нашої скарбнички приніс Максим Смірнов. Він виступав на файтинг-турнірі юніорів у вазі до 60 кг. На своєму шляху до нагороди ЧС-2017 Максим здолав казаха, грека, у півфіналі поступився французу, аби потім взяти бронзу, обігравши опонента з Росії. У 60 кг також виступав Даниїл Ілинський, але він не виграв жодного бою. Додамо, що Ілинський боровся ще в розділі «Не Ваза» (60 кг), однак перші дві сутички програв і припинив боротьбу.

За крок до нагород у файтингу зупинилися Назарій Куліш в 50 кг і Назар Смірнов у 55 кг. На шляху до золота в 1/4 Куліша вибив росіянин Тогрул Сафаров (14:0), а за крок до бронзи на заваді Назарію став поляк Оскар Сікора. Куліш – п’ятий. Смірнов теж замкнув топ-5 своєї категорії, не зумівши зламати опір в «бронзовому» двобої росіянина Максіма Шутяєва. Другий українець в 55 кг Даніїл Рискін не пройшов далеко. Окрім зазначених спортсменів, у файтингу юніорського турніру виступали Вадим Дорош (66 кг), який провів чотири сутички і виграв дві з них, та Даніїл Захарченко (73 кг), якому не вдалося виграти жодного бою.

На ранніх стадіях завершився молодіжний ЧС-2017 для таких спортсменів, як: Андрій Бабич (62 кг), Євген Митченко (69 кг), Ігор Корчуков (77 кг) – всі троє виступали в Не Ваза; та для Микити Баженова (69 кг) у файтингу.

В суддівському корпусі молодіжно-юніорського планетарного форуму Україну представляли Іван Настенко та Леонід Рубцов.

Нагадаємо, що на прийдешні Всесвітні ігри, які з 20 по 30 липня 2017 року прийматиме польський Вроцлав, у джиу-джитсу Україна має двох ліцензіатів – Івана Настенка та Богдана Мочульського. Їм випаде нагода посперечатися за медалі головного мультиспортивного старту чотириріччя 28-29 липня. Як ми писали раніше, свою участь у Церемонії відкриття ВІ-2017 та подальших спортивних заходах підтвердив голова Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *