Успіхи наших дуетів на турнірах WDSF в Італії, Литві та Бельгії

 wdsf_kedainiai-2017_skurativskiy-sukhotska

Минулих вихідних українські танцювальні пари взяли участь одразу в трьох міжнародних турнірах під егідою World Dancesport Federation (WDSF). Найкращим результатом уїк-енду відзначився український дует Ярослав Семененко/Олександра Піщек. 

В італійському Неаполі відбулися рейтингові змагання. Семененко/Піщек виступали в WDSF Open Standard, де посіли третю сходинку, пропустивши вперед лише господарів паркету. Загалом за нагороди в стандарті сперечалися понад 50 пар.

Другим результатом серед наших дуетів можуть похвалитися Дмитро Скуратовський/Юлія Сухотська (на фото), які виступили на WDSF International Open 2017 в Кедайняй (Литва). Український тандем замкнув топ-6 в латині серед дорослих. У цьому виді програми взяли участь майже 40 дуетів.

Також на минулих вихідних в Антверпені (Бельгія) відбувся великий міжнародний турнір з танцювального спорту Antwerp Diamond Cup 2017, на якому Україна була представлена парою Олександр Добровольський/Валерія Шкиря. Наш дует виступив у двох видах змагань. У латинській програмі World Open Добровольський/Шкиря дісталися другого раунду, посівши 42 місце з 68 пар-учасниць. А у двоборстві вони посіли 19-у сходинку, проте, варто відзначити, що випробувати свої сили у турнірі з 10 танців вирішили менше дуетів – 23.

Додатково хочемо повідомити, що Всеукраїнська федерація танцювального спорту отримала право представляти Україну на головному спортивному заході чотириріччя – Всесвітніх іграх 2017. За словами президента ВФТС Андрія Поливки, відбір кращої пари для участі у ВІ-2017 як у стандарті, так і в латиноамериканській програмі буде проводитись за результатами офіційних змагань федерації та поточного міжнародного рейтингу.

Днями ми анонсували проведення етапу Кубку світу-2017 з танцювального спорту серед професіоналів в європейській програмі в місті Харків на початку березня.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *